× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na kurs pierwszej pomocy przedmedycznej - zostań Supermanem | WARSZAWA
Voucher na kurs pierwszej pomocy przedmedycznej - zostań Supermanem | WARSZAWA dla 1 osoby

Podaruj w prezencie magiczną moc – umiejętność ratowania ludzkiego życia. Voucher na kurs pierwszej pomocy przedmedycznej to pomysł na bardzo praktyczny i mądry prezent. Taki kurs jest świetnym pomysłem na prezent dla każdej odpowiedzialnej osoby, bez względu na wiek i zainteresowania.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 300.00 zł

gift Voucher na kurs pierwszej pomocy przedmedycznej - zostań Supermanem | WARSZAWA

Podczas intensywnego kilkugodzinnego szkolenia zostaną przedstawione techniki medyczne, które będą przydatne przez całe życie. Wykwalifikowany instruktor zademonstruje, jak poprawnie wykonać prosty opatrunek na różnych częściach ciała, ale też poinstruuje, jak reagować w bardziej dramatycznych przypadkach zagrażających zdrowiu. Voucher na kilkugodzinny kurs pierwszej pomocy przedmedycznej odbywający się w Warszawie to okazja do nauczenia się wielu praktycznych umiejętności przydatnych w codziennym życiu. Osoba obdarowana voucherem dowie się, jak zaradzić przy drobnych urazach, takich jak krwotok z nosa czy złamana ręka. Pozna również magiczne umiejętności radzenia sobie w bardziej ekstremalnych sytuacjach. Dowie się, w jaki sposób zabezpieczyć miejsce wypadku oraz jak ratować ludzkie życie do czasu przyjazdu pomocy medycznej. Ci, którzy znają podstawy wiedzy z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, wiedzą, jak ważna jest każda sekunda w chwili wypadku i jak wiele może zdziałać na miejscu człowiek, który posiada wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie. Osoba po kursie pierwszej pomocy może nie tylko zminimalizować niekorzystne następstwa urazu, ale też uratować ludzkie życie.

Podczas kursu pierwszej pomocy przedmedycznej przeanalizowane zostaną różne formy przeciwdziałania w sytuacjach zagrażających zdrowiu i życiu. Osoba obdarowana kuponem odbędzie szkolenie z zakresu oceny sytuacji, sprawdzenia stanu świadomości poszkodowanego i oceny jego stanu. Nauczy się, w jaki sposób profesjonalnie wezwać wykwalifikowany personel medyczny. Dowie się, czym jest “pozycja bezpieczna” oraz jak skutecznie udrożnić drogi oddechowe i przeprowadzić resuscytację krążeniowo-oddechową. Nauczy się, jak postępować w przypadku wstrząsu mózgu, urazów kręgosłupa czy poważnych krwotoków zewnętrznych. Dzięki temu kursowi pewnego dnia bliska Ci osoba może zostać prawdziwym Supermanem – zdobyć unikalną moc ratowania życia drugiemu człowiekowi.

W skład vouchera wchodzi:

 • kurs pierwszej pomocy trwający od 4 do 6 godzin,
 • materiały szkoleniowe w formie PDF,
 • certyfikat ukończenia kursu,
 • kreator życzeń (możliwość personalizacji karty podarunkowej),
 • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
 • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

 

Cały kurs podzielony jest na trzy segmenty:

 • teoretyczne zagadnienia z zakresu najważniejszych technik pierwszej pomocy przedmedycznej,
 • praktyczne ćwiczenia w małych grupach,
 • odgrywanie przykładowych scenek z wypadków – nadzorowanych i komentowanych przez prowadzącego szkolenie eksperta.

 

Warianty cenowe:

 • 300 zł/1 os.
 • 500 zł/2 os.
 • 600 zł/3 os.
 • 800 zł/4 os.

REKOMENDOWANE DLA:

DLA NASTOLATKA: Jeśli szukasz rozsądnego i praktycznego prezentu dla Twojego dziecka – voucher na kurs pierwszej pomocy będzie strzałem w dziesiątkę. To prezent, który będzie lekcją biologii w wyjątkowym, czyli praktycznym wydaniu. Pomoże Twojemu dziecku zrozumieć zawiłe mechanizmy ludzkiego ciała. To również kurs z odpowiedzialności i pomocy drugiemu człowiekowi. Wiedza nabyta na takim szkoleniu jest bezcenna i będzie przydatna przez całe jego życie.

DLA PRZYSZŁEGO RODZICA: W Waszym domu pojawi się nowy członek rodziny? Dobrym pomysłem na prezent dla rozsądnych i odpowiedzialnych rodziców może być kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Dzięki wiedzy zdobytej podczas szkolenia, przyszli rodzice będą gotowi na każdą sytuację, by świadomie i ze spokojem serca wkroczyć w nowy etap życia: złoty okres macierzyństwa i ojcostwa.

DLA CHŁOPAKA / MĘŻA: Chcecie tworzyć wspólnie mocny, spokojny dom? Powinniście móc więc zawsze na siebie liczyć – zwłaszcza w bardziej ekstremalnych sytuacjach, jakie przynosi życie. Dobrym pomysłem na prezent dla Twojej drugiej połówki pomarańczy będzie zaproszenie na kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Najlepiej wybierzcie się na szkolenie wspólnie, abyście mogli na siebie liczyć w każdej sytuacji! Możecie też zabrać przyjaciół i zorganizować sobie bardzo kreatywną double date!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.