× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na projekt salonu lub salonu z kuchnią| OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI I OKOLICE
Voucher na projekt salonu lub salonu z kuchnią| OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI I OKOLICE

Każdy zdaje sobie sprawę, że wnętrze mieszkania wiele mówi o nas samych i wcale nie świadczy o tym wyłącznie porządek czy bałagan. Przestrzeń, w której spędzamy wiele czasu, ukazuje nasz charakter i sposób bycia. Jeśli znasz kogoś, kto chciałby odkryć siebie na nowo, poczynając od wnętrza swojego mieszkania, mamy dla Ciebie coś niezwykłego! Podaruj bliskiej osobie super prezent – voucher na projekt części reprezentacyjnej mieszkania lub domu!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 1500.00 zł

gift Voucher na projekt salonu lub salonu z kuchnią| OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI I OKOLICE

Karta podarunkowa na projekt części reprezentacyjnej mieszkania lub domu to szansa, aby rozpocząć wprowadzanie wielkich zmian w wyglądzie salonu i kuchni. Jest to wyjątkowy prezent dla Twoich przyjaciół, którzy właśnie się pobrali i przeprowadzili do nowego miejsca lub dla Twoich rodziców, których wieloletnim marzeniem jest renowacja salonu.

Jeśli ktoś z Twoich bliskich jest tak zwanym kolorowym ptakiem, to jego kreatywność w połączeniu z doświadczeniem jednej z najlepszych projektantek wnętrz województwa świętokrzyskiego stworzą wnętrze niezwykle interesujące i funkcjonalne. Dzięki naszej propozycji Twój przyjaciel, siostra, mama lub wujek mają szansę na wyrażenie siebie w swoich czterech ścianach!

Ten fantastyczny prezent sprawi, że każde, nawet maleńkie wnętrze, ma szansę przeistoczyć się w przytulne królestwo, do którego ma się ochotę wracać – nawet podczas wakacji na wyspie Bali!

Nie zapomnij o napisaniu krótkich życzeń, które dołączysz do karty podarunkowej. Ten drobny dodatek sprawi, że uśmiech na twarzy obdarowanej osoby będzie jeszcze szerszy!

W skład vouchera wchodzi:

  • projekt wnętrza salonu lub salonu z kuchnią,
  • inwentaryzacja wnętrza (jeśli jest konieczna),
  • schemat funkcjonalny – propozycja rozmieszczenia umeblowania i/lub podziału pomieszczeń,
  • dobór kolorystyki oraz podstawowych elementów wykończenia i wyposażenia,
  • fotorealistyczne wizualizacje 3D.

 

Po akceptacji wizualizacji powstanie projekt wykonawczy:

  • dokumentacja techniczna prezentująca układ ścian, wnęk, sufitów podwieszanych, rozmieszczenie punktów instalacyjnych,
  • rysunki szczegółów, mebli na wymiar, dokładne rysunki układu płytek łazienkowych, rysunki przedstawiające układ i wymiary szafek kuchennych,
  • zestawienie kosztowo-materiałowe elementów wyposażenia i wykończenia.

 

Ważne informacje:

  • obszar działania w promieniu 80 km od Ostrowca Świętokrzyskiego (siedziby firmy) lub realizacja projektu on-line bez względu na lokalizację (jeśli klient dysponuje dokumentacją projektowanej powierzchni, zgodną ze stanem rzeczywistym).

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.