× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na Tygodniową wyprawę Zagraniczną profil trekkingowy | Warszawa
Voucher na Tygodniową wyprawę Zagraniczną profil trekkingowy | Warszawa

Szukasz rzetelnego kursu outdoorowego, który zaspokoi wszystkie Twoje wymagania i potrzeby? Szukasz prawdziwej dzikiej przygody? A może potrzebujesz trochę adrenaliny? Wyobraź sobie tydzień poza jakąkolwiek cywilizacją, gdzie jedynymi napotkanymi istotami na leśnej drodze jest zwierzyna, która te ścieżki wydeptała. Zamknij na chwilę oczy i rusz w podróż życia, gdzie cały dobytek nosisz na swoich plecach a w razie potrzeby, wykorzystujesz swoje umiejętności i spryt do improwizacji, wykorzystujesz je do przetrwania. Każdy dzień planujesz osobiście, wybierając odpowiednią drogę prowadzącą do celu.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 3550.00 zł

gift Voucher na Tygodniową wyprawę Zagraniczną profil trekkingowy | Warszawa

Wyprawy zagraniczne, które organizujemy, są jedynymi w swoim rodzaju realistycznymi podróżami, które każdego wprowadzają w realistyczny świat survivalu. Tydzień wędrówki przez tereny opustoszałe, poza cywilizacyjną i jeden cel, przetrwać. Pod opieką instruktorów survivalu w doborowej grupie wynoszącej maksymalnie 10 osób, możesz ruszyć w teren i zyskać całkowitą niezależność w późniejszym podróżowaniu.

Co otrzymujesz w ramach kursu? 
  • W ramach kursu otrzymujesz przygotowaną tygodniową wyprawę zagraniczną *(poza cywilizacją) do krajów takich jak Szwecja, Norwegia, Rumunia czy Islandia
  • Otrzymujesz pakiet 2 szkoleń przygotowawczych o profilu stacjonarnym i trekkingowym, gdzie nauczysz się technik przetrwania, które wykorzystasz i przećwiczysz w realnych warunkach podczas samej wyprawy.
  • Transport z Polski do wybranego kraju, gdzie odbędzie się szkolenie. **(bilety na prom, pociąg, samolot, paliwo i wypożyczenie samochodu)
  • Ubezpieczenie NNW (dotyczy również szkoleń przygotowawczych)

 

Podczas wyprawy, każdy uczestnik dobiera sobie indywidualnie rodzaj żywności (polecamy zakupić posiłki liofilizowane)  Każdy kursant wyposaża się również osobiście w odpowiednią ilość pożywienia dostosowaną do indywidualnych predyspozycji.  Wodę pozyskujemy w terenie, filtrując ją ze strumieni lub innych zdatnych do spożycia źródeł.

Nocleg podczas wypraw survivalowych wygląda następująco: Uczestnicy wyprawy mogą zabrać ze sobą, namiot, norę wyprawową, hamak z tarpem, lub sam trap.

Jaki sprzęt muszę posiadać aby wziąć udział w wyprawie?

 Sprzęt, jaki potrzebujesz, aby ruszyć z nami w teren wygląda następująco:

  • namiot, norę wyprawową, hamak z tarpem lub sam trap
  • śpiwór dopasowany do aktualnie panujących warunków atmosferycznych
  • karimatę
  • nóż, piłę oraz niezbędnik,
  • stalowy kubek (najlepiej z przykrywką
  • reszta drobnego sprzętu zostanie omówiona podczas szkoleń przygotowawczych.

REKOMENDOWANE DLA:

DLA CHŁOPAKA / MĘŻA: Szukasz czegoś wyjątkowego dla ukochanego mężczyzny? Jeśli lubi aktywny wypoczynek i nowe wyzwania, to będzie dla niego prezent idealny. Voucher na męski wypad survivalowy będzie niesamowitą przygodą, o której będzie mógł Ci z dumą opowiedzieć po powrocie. Jeśli wraz ze znajomymi chcecie zrobić mu wyjątkową niespodziankę, ten kupon będzie też unikalnym pomysłem na wypad dla paczki przyjaciół. Nurkowanie i survival są również kreatywnym pomysłem na niesztampową randkę. Co może być bardziej romantyczne niż nocleg pod gwiazdami i jedzenie chrząszcza z jednej menażki? Pora na przygodę tego sezonu!

DLA SZEFA: Nie masz pomysłu na prezent na urodziny, imieniny lub prezent pożegnalny dla swojego szefa? Szukasz niebanalnego podarunku w formie vouchera? Z całą ekipą wyślijcie szefa na prawdziwy survival – do dżungli większej niż Wasza firma. Prezent od pracowników nie musi być kolejnym krawatem czy butelką procentowego trunku. Zafundujcie mu prawdziwą niespodziankę, która wyzwoli w nim dziką pasję i emocje, jakie można znaleźć tylko na łonie natury. Kurs nurkowania i survivalu to prezent dla prawdziwego mężczyzny – idealny dla rekina biznesu!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.