× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher kwotowy na dowolne usługi serwisu motoryzacyjnego - idealny moto-prezent | Warszawa
Voucher kwotowy na dowolne usługi serwisu motoryzacyjnego - idealny moto-prezent | Warszawa .

Chcesz sprawić oryginalny i praktyczny prezent ukochanej osobie? Dla wszystkich bliskich Ci kierowców proponujemy vouchery kwotowe na różnorodne usługi serwisu motoryzacyjnego. Na pewno będzie to miły gest i zaskakujący prezent. Szczególnie teraz – w okresie urlopowym – kiedy większość z nas planuje podróże. Nieważne czy te krótkie, czy długie – w każdym przypadku zapewnienie bezpieczeństwa na drodze jest super ważne!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 100.00 zł

gift Voucher kwotowy na dowolne usługi serwisu motoryzacyjnego - idealny moto-prezent | Warszawa

Voucher kwotowy na usługi renomowanego warsztatu samochodowego to dobry pomysł dla wszystkich użytkowników aut. Jeżeli Twój przyjaciel, brat, siostra lub rodzic ma problemy techniczne ze swoim autem albo zapomina o regularnych przeglądach, pomyśl za niego i podaruj mu to, co najcenniejsze – komfort i bezpieczeństwo!

Spokój i pewność za kółkiem zależy nie tylko od tego, jak jeżdżą inni, ale przede wszystkim od tego, w jakim stopniu auto jest sprawne. Aby to sprawdzić, wystarczy udać się do profesjonalnego warsztatu, który dokona kontroli pojazdu bliskiej Ci osoby! Możesz liczyć na indywidualne podejście do każdej sprawy, trafne diagnozy oraz szybkie i skuteczne naprawy. Jeżeli chcesz, by autem bliskiej Ci osoby zajęli się fachowcy, możesz być pewny, że dobrze wybrałeś! Usługi, jakie oferuje serwis, to między innymi: przeglądy i naprawy, diagnostyka komputerowa, naprawy układów zawieszenia wraz z kontrolą geometrii, naprawy układów hamulcowych, kompleksowa naprawa silników, elektroniczna kontrola silnika oraz układów ABS i AirBag, a także serwis ogumienia. Dodatkowe możliwości to: kompleksowe sprawdzenie pojazdu, czyli różnego rodzaju przeglądy – przegląd z użyciem komputera, przegląd auta przed zakupem, ustawienie zbieżności kół, wymiana płynu hamulcowego czy diagnostyka komputerowa.

Dużo tego prawda? Jesteśmy pewni, że obdarowana przez Ciebie osoba na pewno wybierze coś dla siebie i będzie mogła bezpiecznie wyruszyć w trasę. Pamiętaj, że wartość vouchera zależy tylko od Ciebie.


W skład pakietu wchodzi:

  • voucher na wybraną kwotę na dowolne usługi serwisu motoryzacyjnego, np. naprawy usterek wykrytych w trakcie przeglądu,
  • kreator życzeń (możliwość personalizacji vouchera),
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

REKOMENDOWANE DLA:

DLA ŻONY / NARZECZONEJ:

Twoja żona lub narzeczona nie za bardzo przejmuje się aktualnym stanem pojazdu? Zadbaj o nią i jej bezpieczeństwo, obdarowując ją voucherem na dowolne usługi motoryzacyjne w profesjonalnym warsztacie. Im większą kwotą zasilisz voucher, tym lepszą opiekę zyskają cztery kółka Twojej ukochanej. Na pewno doceni ten czuły gest!

DLA CÓRKI / DLA SYNA:

Twoje dziecko wyrusza po raz pierwszy w daleką podróż? A może ma auto, które potrzebuje naprawy lub przeglądu? Nie dość, że odciążysz finansowo swoje dziecko, to jeszcze będziesz miał stuprocentową pewność, że od tej pory każda podróż przebiegnie bez niemiłych niespodzianek na drodze. Zadbaj o to, co najcenniejsze, czyli bezpieczeństwo i zdrowie swojego syna lub córki!

DLA MAMY:

Kochana mama, która zawsze dba o całą rodzinę, nie ma czasu, by pomyśleć o sobie? Pewnie nie ma też zbyt dużo czasu, aby pomyśleć o swoim samochodzie. Jako wzorowy syn lub córka zrób to za mamę i wyręcz ją w takich kwestiach, jak przegląd czy naprawa samochodu. Podarowując voucher kwotowy, zapewnisz swojej mamie komfort psychiczny podczas jazdy!

DLA BABCI I DZIADKA:

Voucher na usługi motoryzacyjne będzie idealnym prezentem dla ukochanych dziadków. Niech nie zawracają sobie głowy serwisem samochodu! Ty zadbaj o to, by oddali swój pojazd w najlepsze ręce. Fachowcy poddadzą auto kontroli – sprawdzą wszystkie najważniejsze elementy, a Ty będziesz miał spokojną głowę, że Twoi ukochani dziadkowie zawsze dojadą bezpiecznie do celu i nie zaskoczy ich żadna usterka.

DLA MĘŻA / NARZECZONEGO:

Twoja druga połówka jest wciąż zapracowana i nie ma czasu, aby zająć się samochodem? Twój ukochany na pewno będzie mile zaskoczony, gdy otrzyma voucher na usługi w profesjonalnym warsztacie. Pozwól swojemu mężowi chociaż na chwilę nie myśleć o obowiązkach i zadbaj o jego bezpieczeństwo, najlepiej jak potrafisz! Na pewno będzie Ci wdzięczny, że podczas jazdy nie musi zawracać sobie głowy stanem opon, silnika oraz zastanawianiem się, czy płyn hamulcowy na pewno został wymieniony.

DLA TATY:

Twój kochany tata nigdy nie powierzyłby swojego samochodu byle komu, a wszystkie usterki woli naprawiać sam lub tylko w zaufanym serwisie? Przekonaj go, że Ty też potrafisz zadbać o niego i jego pojazd tak samo dobrze. Podaruj tacie voucher na usługi profesjonalnego warsztatu, który najlepiej zadba o jego ukochane cztery kółka. Na pewno doceni fakt, że troszczysz się o niego i wiesz, że nie ma jak sprawdzony warsztat samochodowy.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.