× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher  na warsztaty degustacji win dla 1 lub 2 osób | Kraków
Voucher na warsztaty degustacji win dla 1 lub 2 osób | Kraków

Szukasz oryginalnego i niepowtarzalnego prezentu z wybornym trunkiem w tle? Podaruj bliskiemu voucher na warsztaty degustacji win! Pod okiem doświadczonego sommeliera będzie miał okazję skosztować win z całego świata, nauczy się je opisywać, a przy tym będzie się świetnie bawił. Karta podarunkowa na warsztaty win z pewnością będzie trafionym i długo wspominanym upominkiem.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 800.00 zł

gift Voucher na warsztaty degustacji win dla 1 lub 2 osób | Kraków

Karta podarunkowa na warsztaty degustacji win to doskonały pomysł na upominek dla Pań i Panów lubiących wypić lampkę dobrego tego znanego od wieków trunku. Jak miał w zwyczaju mówić król Edward VII - „wino nie tylko się pija. Wino się wącha, obserwuje, podziwia, smakuje, sączy, delektuje i o winie się mówi” – i właśnie tego można się nauczyć podczas sesji warsztatowej. Warsztaty degustacji podzielone są na dwie części – teoretyczną oraz praktyczną. W pierwszej z nich w uczestnicy otrzymają skondensowaną wiedzę o winach, dowiedzą się między innymi jaka jest kolejność degustacji win, jak je przechowywać i w jakich temperaturach podawać. Ponadto uzyskają informacje z fizjologią smaku wina oraz jego jakością. Druga część warsztatów to tzw. panel degustacyjny, w czasie którego uczestnicy, pod okiem doświadczonego sommeliera będą mieli okazję skosztować win musujących, białych i czerwonych. Voucher na warsztaty degustacji win to doskonały pomysł na niezwykły wieczór spędzony w gronie przyjaciół, a także na walentynki, czy urodziny męża lub żony. Po tych warsztatach niemal każdy zakocha się w tym wykwintnym napoju i stanie się obiektem podziwu znajomych, przyjaciół oraz rodziny.

zdjęcie
zdjęcie


W skład pakietu wchodzi: - zaproszenie dla jednej lub dwóch osób warsztaty degustacji win, - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Warianty cenowe do wyboru: • Warsztat degustacji win w cenie 620 zł/os. • Warsztaty degustacji win w cenie 1116 zł/2os. Ważne ograniczenia: Uczestnik warsztatów musi mieć ukończone 18 lat.

DLA KOLEŻANKI: Voucher na warsztaty degustacji win to wspaniała przygoda dla przyjaciółek. To doskonały prezent dla koleżanki, z którą uwielbiasz spędzać wolny czas i od czasu do czasu wypić kieliszek dobrego wina. Sprawcie sobie odrobinę przyjemności i wybierzcie się na kurs, po którym opisanie smaku wina nie będzie nastręczać wam problemów. DLA NIEGO: Szukasz prezentu dla Twojego ukochanego? Podaruj mu voucher na warsztat degustacji win, w czasie którego otrzyma skondensowaną dawkę wiedzy o tym napoju i pod okiem doświadczonego sommeliera będzie miał okazję skosztować win z najróżniejszych regionów świata.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.