× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Delikatna pielęgnacja – voucher na masaż gorącą świecą | Białystok
Delikatna pielęgnacja – voucher na masaż gorącą świecą | Białystok 60 min

Spróbuj masażu gorącą świecą! Potrzebujesz chwili ukojenia, a nie wiesz czy sauna to coś dla Ciebie? Dzięki świecom rozgrzewający efekt jest gwarantowany, bez konieczności wypacania z siebie całego tygodnia. Nie musisz spędzać czasu na siłowni, by rozluźnić mięśnie i przynieść ukojenie swoim nerwom. Jeśli cały czas gdzieś dojeżdżasz lub jesteś w podróży, a pod koniec dnia ani myślisz o wizytach na siłowni, w salonie masażu, czy w saunie, to rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Delikatnymi ruchami masażysty wosk będzie rozprowadzany po ciele, zupełnie jak olejek, tak by zziębnięta skóra spokojnie przyzwyczaiła się do powoli rosnącej temperatury. Komfort termiczny gwarantowany, poczuj się jak podczas aromatycznej, gorącej kąpieli, ale na sucho. Żadnych rozmiękłych komórek!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 150.00 zł

gift Delikatna pielęgnacja – voucher na masaż gorącą świecą | Białystok

Czy zastanawiałaś się kiedyś jak wygląda masaż gorącą świecą? Większość ludzi ma sporo wątpliwości, dotyczących tego nietypowego sposobu na relaks. Zabawy z ogniem mogą przecież źle się skończyć! Nic bardziej mylnego, wosk przelewa się przez dłonie masażysty, dzięki czemu wykonanie zabiegu jest jak najbardziej bezpieczne, a temperatura kontrolowana. Podobne wątpliwości można mieć przy użyciu baniek chińskich, też udział bierze ogień, i też zabieg jest dość nietypowy. W praktyce jednak wszystko przebiega bezboleśnie, a nawet przyjemnie. To przecież fotel do masażu, a nie stół operacyjny. Osoba o którą zadba specjalista wyjdzie zrelaksowana i będzie zrelaksowana w trakcie trwania zabiegu.
Jeśli rozważyć inne opcje na rozluźnienie mięśni, takie jak prysznic po siłowni, sauna czy masaż np. biczami wodnymi, to użycie wosku jest znacznie bardziej komfortowym i bezpiecznym rozwiązaniem. Na siłowni może dojść do kontuzji, w saunie tradycyjnej temperatura nie zawsze jest kontrolowana z dokładnością co do Celsjusza, a nawet bicze wodne to bardziej radykalna metoda.
Po wykonaniu tego tajemniczego zabiegu przekonasz się jak to jest naprawdę. Być może przekonasz się do tego stopnia, że zechcesz polecić komuś innemu taką właśnie metodę przynoszenia ulgi skołatanym nerwom.
Nie przejmuj się doborem materiałów, wykwalifikowani specjaliści na miejscu z chęcią doradzą, jakie komponenty będą najlepsze dla Ciebie. Zdają sobie sprawę, że taka forma wpływania na kondycję skóry wymaga szczególnej ostrożności i delikatnego wprowadzenia, zwłaszcza nowych pacjentów. Co więcej, gdy już zaznajomisz się ze specyfiką stosowania wosku jako substancji do masażu, możliwe że uznasz to za znacznie lepszą opcję, niż zwykły olejek do masażu.

W skład pakietu wchodzi:

  • voucher dla 1 osoby na masaż gorącą świecą
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)

DLA CIEBIE: Jeśli tylko masz ochotę rozgrzać się wieczorową porą, nie tylko zimą! Na pewno dostępny o każdej porze roku, dla każdego kto pragnie poprawić swoje krążenie i rozluźnić mięśnie.
KOMU POLECISZ? Po wykonanym zabiegu ocenisz najlepiej. Komu jeszcze przyda się taka alternatywa? Kto jeszcze nie przepada za sauną, siłownią, a może nawet za zwykłym masażem? Niech się nie zniechęca, dla mięśni są inne opcje, niż tylko ugniatanie do skutku.

 

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.