× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Intensywna pielęgnacja voucher na rytuał królewskie spa | Katowice
Intensywna pielęgnacja voucher na rytuał królewskie spa | Katowice 120 minut

Iście królewski rytuał? Otóż to! Dla obojga, razem i osobno, jak Wam wygodnie! Obfita lista zabiegów w ramach rytuału zawiera zróżnicowane zabiegi na plecy, dłonie i twarz, w tym: peeling pleców, masaż pleców, także maskę na plecy. Na dłonie peeling, masaż, maskę i parafinę. Na twarzy wykonany będzie masaż, zabieg aparaturowy i nałożona zostanie maska. Wiadomo, królewskie rytuały swoje trwają, ale efektu też się można spodziewać salonowego, jeśli nie iście wykwintnego! Wspaniałomyślnie zafundować taką wizytę w SPA Jej, tak samo Jemu, ale może pójdźcie oboje? Czas trwania to około dwie godziny, więc... Zapraszamy nie tylko arystokrackie pary, razem lub osobno, vouchery prosimy zamawiać odpowiednio wcześnie, ilość miejsc może być ograniczona.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 499.00 zł

gift Intensywna pielęgnacja voucher na rytuał królewskie spa | Katowice

Nawet jeśli służycie sobie wiernie przez całe życie, może czas, też w obie strony, pomyśleć o wynagrodzeniu? Król się bawi, złotem płaci, a nawet jak może kartą i nie musi też wykładać jakichś niebotycznych sum. Król i królowa. Zwłaszcza warte rozpatrzenia, gdy planujecie założenie królewskiej rodziny, a nie wiecie od czego zacząć. Zanim zaczniecie przeglądać czasopisma dla młodych rodziców, możecie zadbać o wspomnienia, do któch wrócicie, gdy będzie trzeba królewskiej mądrości do roztropnego wychowywania.
Na wypadek gdybyście nie przepadali za całym tym blichtrem, złoto koloidalne jest błyskawicznie zmywalne. Nie będziecie musieli na pewno dźwigać kilogramów w koronie, na berle i naszyjnikach.
Ceremonia zaślub pewnie już była, a gdzie ceremonia, która przypieczętuje podział ról w związku? Jest rola króla i jest rola królowej.  Potwierdźcie oferowane sobie poświęcenie poprzez tą jeszcze jedną porcję złota, zaraz po obrączkach.
Ceremonia otwarcia, rozpoczęcia nowego etapu w życiu, a może zamknięcia ...choćby i tego przydługiego dnia? Może i tego typu rytuał lepiej planować, ale...
Jak bardzo dostojne i wystawne życie chcecie wieść? Nawet jeśli nie spodziewacie się permanentnego nadmiaru ekstrawagancji, to może taki właśnie pojedynczy wypad wynagrodzi wam dotychczasowe sukcesy? Życie królewskie, tak naprawdę, jest dość męczące, może więc to i lepiej, że w królewskich zwyczajach macie możliwość bardziej składać wizyty, niźli na stałe, 24 na 7 angażować się w losy narodu. W SPA nie musicie dyrygować żadną gwardią, wydawać żadnych dziejowych edyktów i uchwał. Wystarczy, że przyjdziecie i odprężycie się przez jakiś czas.
Co sądzicie? Jedna wizyta i zażycie bycia traktowanymi jak królewska para, czy dzień i noc presja na temat królestwa i wszystkich kolonii dookoła?

W skład pakietu wchodzi:

  • voucher dla 1 osoby na Rytuał KRÓLEWSKIE SPA
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)

DLA DWOJGA: Królewska para proszona na salę pielęgnacji.
DLA NIEJ: Bardziej dla Niej? Tak czy tak dworskie zwyczaje mile widziane.
DLA NIEGO: Bardziej dla Niego? ...tym bardziej dworskie zwyczaje mile widziane.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.