× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Legendarne błoto – voucher na Rytuał Borowinowy na Plecy Anti Stress | Katowice
Legendarne błoto – voucher na Rytuał Borowinowy na Plecy Anti Stress | Katowice 60 minut

Kiedy się pleców można naoglądać? Na plaży tylko? Na plaży, po godzinach, na potańcówkach? Też. Masaż połączony z maseczką to mało agresywny pomysł na wizytę w SPA, który nie będzie wymagał po żadnego okresu rekonwalescencji. Po prostu, przychodzisz na zabieg, wykonany jest masaż pleców, nałożona jest maseczka borowinowa na ciepło, a po godzinie relaksu wszystko do zmycia i możesz wyjść zadowolona. To dość klasyczny pomysł na SPA, borowinowe błoto na ciele, na leżąco, na relaksie. Przebieg jest jak najbardziej akceptowalny i bezbolesny, żadnego nakłuwania, czy innego dyskusyjnego traktowania Twojego ciała. Nic prostszego, wziąć voucher, przyjść na zabieg i cieszyć się efektami niemal zaraz po. Właściwości odżywcze wchłoną się, obmyta skóra pleców wyschnie, i już!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 249.00 zł

gift Legendarne błoto – voucher na Rytuał Borowinowy na Plecy Anti Stress | Katowice

Maseczka borowinowa na plecy, brzmi dość typowo jak na część oferty SPA, ale efekty są nad wyraz niespodziane. Jak po każdym zabiegu w SPA, spodziewać się możesz wygładzenia cery i redukcji ilości zmarszczek. Ale czy spodziewasz się wspomagania układu trawiennego i rekonwalescencji stłuczeń, choćby po pracach domowych, takich jak remont u koleżanki? Takie przykłady. Może nie sposób było koleżance odmówić dźwigania bibelotów, może. Skoro jednak jest rzecz odnowy koleżankowego mieszkania, to i Twojemu ciału przyda się odnowa.
Zatem, to zabieg klasyczny, czy nieklasyczny? Zależy, spytaj cioci, ona z chęcią i pewnością opowie Ci o swoich doświadczeniach ze SPA. Powinna wiedzieć, mniej doświadczonym poświadczyć można tyle, że, cóż, borowinowe błoto aplikowane jest na plecy przy pomocy masażu. Żadnych igieł, zastrzyków, znieczuleń, czy świecy topionej na ciało. Żebyśmy nie zgubili wątku, co to w ogóle jest ta borowina? Torf. A co to jest torf? No, taka skała osadowa, wydobywana z głębi ziemi. Po co? No to już ustaliliśmy.
Poza tym, pomaga roślinom we wzroście, roślinom i nie tylko! Spulchnia ziemię, odrobinę osusza nadmiernie wilgotną glebę roślin.... zaraz! Po co to nam wiedzieć w SPA? Może będziemy mieli podobne efekty co rośliny? Nie tylko uprawne roślinki powinny mieć korzyść z torfu, człowiek też, prawda? Zwłaszcza po męczącym dniu. Nie będzie trzeba nigdzie się ruszać, i tak samo właściwości odżywcze przenikną powierzchnię i dotrą do zakamarków, zapewniając... działanie przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe. No to może jednak weźmiemy tą borowinę na ciepło? Doskonały pomysł na sezon jesienno... zimowo... wczesnowiosenno... Ogólniej, doskonały pomysł na chłodne dni!
To jedna z tych wizyt, za które Twój facet jeszcze nie wie, że będzie Ci wdzięczny. W zimę, albo inne chłodne dni, wizytujesz sobie autoryzowany salon SPA, a później, bliżej pogodniejszych dni, możesz śmiało paradować z nim na plaży, w najlepszym kostiumie jaki znajdziesz!

 

W skład pakietu wchodzi:

  • voucher dla 1 osoby na rytuał borowinowy na plecy
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)

DLA NIEJ: ...to dla niej czy dla niego? Zabieg dla niej, efekt dla niego! Nie ma co żałować facetowi, zwłaszcza wizyt jego żony w SPA.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.