× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Legendarne błoto – voucher na rytuał borowinowy na twarz | Katowice
Legendarne błoto – voucher na rytuał borowinowy na twarz | Katowice 60 minut

Urodzie trzeba dopomóc! Panowie potwierdzą – dekolt to przede wszystkim ...znakomita cera. Zadbaj o prezencję z rytuałem borowinowym, a zredefiniujesz w biurze pojęcie twarzy garnituru, a po godzinach zapierania tchu w piersi. To pewnie te neurony lustrzane... Ty, a może Twoja babcia? Chętnie powspomina niektóre broszki i przypinki, z którymi wiążą się historie, które zachowa dla siebie, a wspomni z przyjemnością i zawadiackim błyskiem w oku. Nie musisz jej pytać, wystarczy że się uśmiechnie, gdy opowiesz jej o tym zabiegu i czego się może po nim spodziewać. Zobaczysz błysk w kąciku oka i o nic więcej już nie będzie trzeba pytać. Dziadka też nie będziemy pytać, po prostu zaproś ją na zabieg i spodziewaj się, że przez najbliższy tydzień będzie się ukradkiem śmiała pod nosem.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 299.00 zł

gift Legendarne błoto – voucher na rytuał borowinowy na twarz | Katowice

Czy zastanawiałaś się kiedyś.... z pewnością się zastanawiałaś. Jak to może być, że jakaś maseczka wyprodukowana z błotnistej mazi, nieznanego pochodzenia, może korzystnie wpłynąć na Twoją cerę, a w dalszej perspektywie na ogólną prezencję. Jak to w ogóle jest, że wystarczy pozwolić natrzeć się podczas masażu jakąś dziwną substancją i po fakcie spodziewać się możemy efektów w postaci odmłodzonej skóry? Jak to jest? Eliksir młodości to przecież rzecz legend i podań. W przybytkach urody zaś, w szczególności w salonach SPA, mamy do dyspozycji takie, co bądź odrobinę tajeemnicze techniki, które to nam rzeczone efekty gwarantują. Jak to jest? Jak to jest, że zapraszasz koleżankę na taki seans i wy sobie dyskutujecie w najlepsze, a w międzyczasie kompetentna osoba robi to co powinna, posługuje się odpowiednio dobranym preparatem
i prawie jak w chatce druida, dzieją się niepojęte rzeczy? Za daleko? Może odrobinę, ale o dobrane substancje tak samo przecież nie pytałabyś druida, tak samo nie musisz pytać specjalisty, to po prostu nie jest konieczne. Możesz spodziewać się co najwyżej prostej konsultacji, ale nie będziesz sobie zawracać głowy szczegółami technicznymi bardziej, niż efektami.
Dobrze więc, sytuacja jest jednak nadwyraz prosta, błotnista maź pełna leczniczych składników, wcierana w trakcie masażu. Nic dodać nic ująć, tak? Żadnych znieczuleń, igieł, nakłuwania, nie wiadomo jakich piruetów z technologią, słowem, prosty zabieg. Jakich efektów możesz się spodziewać? Maska borowinowa do zaaplikowania jest na ciepło lub na zimno. Zależnie od pory roku, możesz dodać sobie w ten sposób odrobiny komfortu przebiegu całego rytuału.
Dobrze, omówmy efekty – wszelkie problemy dnia codziennego, stłuczenia... no może nie wymieniajmy tego tak szczegółowo. Po prostu, jeśli jakieś stłuczenia czy otarcia pojawiły się niedawno, choćby i w trakcie pomagania przy remoncie u koleżanki, możesz zaleczyć właśnie takim prostym i komfortowym zabiegiem w SPA. Niespodziewane? Odrobinę, ale połączmy przyjemne z pożytecznym i relaksujący masaż przy użyciu borowiny pomoże Ci również zredukować ilość zmarszczek i ...wspomóc układ trawienny. Trzeba przyznać, to jeszcze bardziej niespodziewane!

 

W skład pakietu wchodzi:

  • voucher dla 1 osoby na rytuał borowinowy na twarz
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)

.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.