× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Podstawy rozgrzewania - voucher masaż gorąca świecą | Katowice
Podstawy rozgrzewania - voucher masaż gorąca świecą | Katowice 60 minut

Masaż gorącą świecą może wydawać się niebezpieczny, ale w rękach specjalisty jest to zabieg jak najbardziej bezpieczny. Świeca przelewa się przez ręce osoby obsługującej klienta, więc jeśli ktokolwiek miałby być poparzony to, cóż, po specjaliście nie spodziewamy się tego. Co więcej, określenie „gorąca” jest nieco na wyrost; wosk topi się w 62 stopniach Celsjusza, co jest porównywalne z nieco przestygłą herbatą. Poziomem rozgrzania poniżej byłaby już porównywalna wizyta pod prysznicem, a przecież chcemy jednak rozgrzać ciało. Może przypadkowo, żaden człowiek przecież nie wybrał, ani nie ustanowił temperatury topnienia wosku z świecy, ale dobrze się składa, że to właśnie 62 stopnie.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 299.00 zł

gift Podstawy rozgrzewania - voucher masaż gorąca świecą | Katowice

Powiedzmy sobie wprost, masz wpływ na to jak się czujesz. Z metodą bazującą na ostrożnie rozprowadzanym, stopionym wosku, możesz doświadczyć rozgrzewającego relaksu, nie przejmując się czy to na pewno bezpieczne, i czy to na pewno dla Ciebie. Zabieg jest dosłownie dla każdego.
Nie mamy wpływu na to w jakiej temperaturze topi się wosk, ale to żaden problem. Pomysł ze świecą jest zaskakująco trafiony i zaskakująco dobrze dopasowany do ludzkich potrzeb. Wosk dobrze nawilża skórę i pomaga w jej ujędrnieniu. Nie próbujmy jednak tego w domu, świece dedykowane do masażu mają nieco inny skład, niż te sklepowe, używane do zbudowania atmosfery przy herbatce popołudniową porą. Zapytaj w zaufanym salonie, a przekonasz się, że nie w samym wosku rzecz, a właśnie w dodatkach.
Co będzie w Twojej świecy? Tego nie wiemy, tym bardziej, dowiedz się, a z pewnością specjaliści, którzy posługują się takim komponentem, poinformują Cię również jakich dokładnie efektów możesz się spodziewać po tej właśnie mieszance, którą dysponują.
Świece kosmetyczne odprężają, ale też pobudzają, działają ożywczo. Stosowane składniki dodawane do świecy mają na to bezpośredni wpływ. Poza właściwościami dobroczynnymi dla skóry, mieszanka może też być bardzo aromatyczna, tym bardziej więc warto spytać, co w danym salonie SPA akurat oferują. Sami pewnie dumali nad swoim wyborem dłuższą chwilę, w hurtowni medycznej.
Uzyskaj atrakcyjny wygląd skóry, zgodnie z tradycyjnymi metodami, do których nie trzeba żadnej wymyślnej technologii. Cały sekret tkwi w odpowiednio dobranej mieszance naturalnych składników.
Kiedy pracownicy salonu już się zdecydują, a pewnie już się zdecydowali, to może i Ciebie łatwiej przekonają do sumiennie dobranej mieszanki. Z czasem, gdy zainteresują Cię kolejne zabiegi, kolejne podejścia, możesz zacząć dopytywać się o inne warianty tego samego produktu, jakim jest świeca kosmetyczna. Spróbujesz?

 

W skład pakietu wchodzi:

  • voucher dla 1 osoby na masaż gorącą świecą
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)

 

DLA KAŻDEGO: Na delikatne ciepło wszyscy reagujemy dość podobnie. Żadnych szoków termicznych, przystępne dla każdego!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.