× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Pozbądź się niedoskonałości, cellulitu i wspieraj działanie drenażu limfatyczego - voucher na dermomasaż
Pozbądź się niedoskonałości, cellulitu i wspieraj działanie drenażu limfatyczego - voucher na dermomasaż 30 min

Masz nieco więcej czasu? Możesz poświęcić go na dermomasaż całego ciała. Oferujemy go w dwóch wariantach, po 30 i 45 minut. Zadbaj o ogólny dobrostan powierzchni Twojej skóry, mięśni i tkanki tłuszczowej. Tak, również tkanki tłuszczowej, której odpowiednia ilość musi być przecież zachowana. Dzięki delikatnym zabiegom, takim jak dermomasaż, będziesz mieć pewność, że efekt docelowy nie będzie przekraczał zdroworozsądkowych norm. Postaw na skuteczność dawkowaną etapami, tak by dopasować efekty masażu do swoich oczekiwań. Nie wszystko naraz, powoli do celu, do skutku. Wszystkie delikatniejsze zabiegi dermatologiczne, o niskiej inwazyjności, są bezpieczną metodą wpływania na Twój organizm. Nie musisz martwić się o drastyczne zwroty akcji w diecie, czy w trajektorii na bieżni. Może lepiej, żeby żadna z tych rzeczy nie fundowała Ci dodatkowego stresu, poprzez zbędny dynamizm. Wizyta u dermatologa to dla Ciebie przede wszystkim odpoczynek na wygodnym fotelu i oddanie się w ręce osoby, która używa sprzętu odpowiednio dobranego, z wprawą, codziennie.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 90.00 zł

gift Pozbądź się niedoskonałości, cellulitu i wspieraj działanie drenażu limfatyczego - voucher na dermomasaż

Wpłyń pozytywnie na całe swoje ciało, jedną z delikatnych metod, jakie oferują wyspecjalizowani dermatologowie. Zastanów się, czy na pewno potrzebujesz drastycznych rozwiązań? Może potrzeba Ci “do szczęścia”, czegoś znacznie lżejszego w obyciu? Czegoś łagodniejszego i mającego wpływ na zasadzie stymulacji, a nie koniecznie na zasadzie dogłębnych i drastycznych zmian? Rozważ dermomasaż całego ciała, dzięki któremu pozwolisz swojemu organizmowi zmobilizować ukryte w nim siły. Rozwiązania doraźne to przecież nie zawsze konieczność. Jeśli masz ochotę pozwolić swoim ukrytym siłom na wznowienie lub wzmożenie procesów regeneracyjnych – rozważ właśnie taki sposób wpływania na organizm. Udział technologii w tym procesie jest bezpieczny i komfortowy.
Zastanówmy się, czy to jednorazowa korekta, czy może rozłożony w czasie proces, który będzie wybrzmiewał długo po serii zabiegów? Zacznij od pierwszego z nich, i przekonaj się sama, jakie mogą być tego efekty, i jak Twój organizm reaguje na nieinwazyjne formy ożywczej stymulacji. Wystarczyć może już jedna wizyta, a może zechcesz ich więcej? Krok po kroku, zależnie od tego, jak doświadczać będziesz kolejnych etapów tego nieskomplikowanego procesu. Zaczynamy? Pierwsza sesja może trwać raptem 30 minut, z czasem zdecydujesz, czy potrzebujesz więcej, czy tyle wystarczy. Nie sposób przewidzieć, jak organizm zachowa się na mniejszą skalę, tego trzeba po prostu doświadczyć!

W skład pakietu wchodzi:

  • voucher dla 1 osoby na dermomasaż
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)

DLA CIEBIE REGULARNIE: Miej pod kontrolą obrzęk, zmarszczki, cellulit i niedoskonałości. Wskazane zwłaszcza dla osób zmagających się z obrzękiem limfatycznym.
DLA CIEBIE OKAZJONALNIE: Niezależnie od tego w jakiej sytuacji zdrowotnej jesteś, niezależnie jakie imprezy okolicznościowe aktualnie na Ciebie czekają, zabiegi presoterapii, drenażu limfatycznego i dermomasażu możesz zamówić razem lub osobno. Porównaj!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.