× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Pozbądź się niedoskonałości, cellulitu i wspieraj działanie drenażu limfatyczego - voucher na dermomasaż twarzy
Pozbądź się niedoskonałości, cellulitu i wspieraj działanie drenażu limfatyczego - voucher na dermomasaż twarzy 30 min

Jeśli nie masz dość czasu na wykonanie dermomasażu całej powierzchni ciała, polecamy skupienie się na jednym z najbardziej refleksologicznych jego obszarów, czyli twarzy. Zabieg jest krótszy i tańszy, a pozwoli Ci doświadczyć pierwszych efektów dbania o najrozleglejszy organ Twojego ciała – skórę. Ta prosta metoda stymulacji może również korzystnie wpłynąć na redukcję ilości tłuszczu, zabieg może podkreślić rysy i wymodelować twarz. To zabieg odrobinę popularniejszy, niż endermologia, choć pewnie dlatego, że nazwę po prostu łatwiej zapamiętać. Spróbuj jednego, a może zechcesz porównać z drugim! Upiększanie ciała nie zawsze jest rzeczą wysiłku, może sprowadzać się do znalezienia odpowiedniej, przeszkolonej osoby, która zadba o Twój dobrostan. Pod okiem specjalisty, który zajmie się Twoją twarzą, łatwiej o efekt rozluźnienia dla całego spiętego ciała. Zafunduj sobie odrobinę rozluźnienia, efekty od zaraz!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 70.00 zł

gift Pozbądź się niedoskonałości, cellulitu i wspieraj działanie drenażu limfatyczego - voucher na dermomasaż twarzy

Dermatologia to dział medycyny zajmujący się całą powierzchnią ciała. To nie znaczy jednak, że trzeba stymulować całe ciało, by cieszyć się rozległymi efektami. Może też nie od razu masz pewność, czy wpływanie na całe ciało jest konieczne? A może nie masz na tyle czasu, by zdejmować w gabinecie płaszcz, sweter, bluzę... salon dermatologiczny to nie tylko salon masażu. Nawet bowiem jeśli decydujesz się na sam masaż, nie musi obejmować całego ciała.
Spróbuj tej prostej metody poprawy jakości i wyglądu Twojej skóry, przy użyciu charakterystycznego dermomasażera, bardziej przypominającego lampkę nocną, niż medyczny ekwipunek.
Detoks nie musi kosztować Cię wykluczenia ulubionych pozycji z jadłospisu, dotlenienie nie musi kosztować Cię godzin spacerowania daleko poza miejscem zamieszkania, a bardziej elastyczną skórę możesz uzyskać nie tylko poprzez trening jogi czy sesje fitness.
To jedna z bezwysiłkowych metod, które przyniosą Ci oczekiwany rezultat, wyłącznie poprzez siedzenie na wygodnym fotelu i pozwolenie ekspertowi na wykonanie rutynowej, a nawet dość monotonnej, odprężającej czynności, jaką jest dermomasaż. Monotonna dla lekarza? Monotonna dla Ciebie? Może po prostu oboje spokojnie spędzicie czas, bez presji wyniku, jak to mogłoby mieć miejsce na treningu siłowym.
Oczekiwać określonych wyników można nie tylko od osoby poddającej się treningowi, a właśnie też od maszyny, która w tej niespiesznej czynności może z powodzeniem wyręczyć ludzkie wysiłki.
Spróbujmy więc część wymagań wobec siebie oddelegować do bezpiecznej, nieinwazyjnej aparatury medycznej, i zobaczmy: czy faktycznie masaż uciskowy to lepsza opcja, niż wyciskanie z siebie siódmych potów? Bardzo możliwe.

W skład pakietu wchodzi:

  • voucher dla 1 osoby na dermomasaż twarzy
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)

DLA CIEBIE REGULARNIE: Miej pod kontrolą obrzęk, zmarszczki, cellulit i niedoskonałości. Wskazane zwłaszcza dla osób zmagających się z obrzękiem limfatycznym.|
DLA CIEBIE OKAZJONALNIE: Niezależnie od tego w jakiej sytuacji zdrowotnej jesteś, niezależnie jakie imprezy okolicznościowe aktualnie na Ciebie czekają, zabiegi presoterapii, drenażu limfatycznego i dermomasażu możesz zamówić razem lub osobno. Porównaj!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.