× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Pozbądź się obrzęku i wygładź zmarszczki - voucher na presoterapię boa max 2 (drenaż limfatyczny)
Pozbądź się obrzęku i wygładź zmarszczki - voucher na presoterapię boa max 2 (drenaż limfatyczny)

Pamiętasz to nietypowe uczucie, gdy ostatni raz miałeś/aś badane ciśnienie? Podobnie jest w kombinezonie do presoterapii BOA Max 2. Masaż uciskowy, przy użyciu okalającego całe ciało aparatu, już w momencie włączenia kryje znacznie większą powierzchnię, niż są w stanie dłonie choćby i najbardziej wykwalifikowanego masażysty. Kto by pomyślał, że wyszczuplanie ciała może być wykonane za pomocą nałożenia odpowiednio grubych "skarpetek", podpiętych do specjalistycznej aparatury? Zażyj odnowy wskakując w oplecione kablami "kalesony", poczuj jak Twój tymczasowy ubiór modeluje Twoje ciało. Brzmi futurystycznie? Najpewniej. To jeden z tych zabiegów, które do niedawna były traktowane jako nieprzetestowana medycyna alternatywna. Dzisiaj takie rozwiązania są już zweryfikowanymi metodami postępowania wobec pacjentów, którzy oczekują efektów, a nie mają w harmonogramie zbyt dużo luk do wypełnienia dodatkowymi wyrzeczeniami.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 120.00 zł

gift Pozbądź się obrzęku i wygładź zmarszczki - voucher na presoterapię boa max 2 (drenaż limfatyczny)

Zabieg jest relatywnie tani, być może ze względu na rosnącą popularność. Do niedawna bardzo trudne było sprowadzenie osprzętu z wiarygodną dokumentacją i gwarancją bezpieczeństwa. Teraz jednak... wystarczy, że spytasz wskazanego specjalisty. Zanim bowiem zabiegi zaczęły być dla pacjentów ogólnodostępne, aparatura musiała przejść przez sito kryteriów właścicieli salonów dermatologicznych. Eksperci ręczą za zagwarantowanie bezpieczeństwa i komfortu pacjentowi podczas wykonywania zabiegu.
“Drenaż”, to brzmi groźnie, prawda? Kojarzy się chyba tylko i wyłącznie z wierceniem dziury w brzuchu. Wszystkie nazwy, jakimi operują specjaliści, mogą brzmieć trochę niepokojąco. Nie ma jednak powodów do obaw! Drenaż limfatyczny to ostrożna metoda uciskowa, która przynosi rezultaty już po pierwszej wizycie.
Masaż uciskowy z kolei brzmi jak klasyczna, manualna forma stymulacji. Spróbujmy jednak czegoś bardziej dokładnego, niż ludzkie dłonie. Wyspecjalizowana aparatura, dedykowana do wykonywania tego jednego zabiegu, spełni Twoje oczekiwania, jeśli tylko skusisz się na voucher, dzięki któremu odwiedzisz jednego z lekarzy, którym zaufaliśmy.
Podobnie jak w komorze normobarycznej czy hiperbarycznej osprzęt wypełniany jest powietrzem, wpływającym ożywczo na twoją skórę, a w efekcie cały organizm. Zamiast szczelnej kapsuły czeka jednak na Ciebie strój, o dość prostej budowie, który z powodzeniem wykona pracę podobną, ale dokładniejszą od tej, serwowanej ludzkimi dłońmi.
Jaka jest różnica między presoterapią manualną a sprzętową? Dokładność. Nie musisz zastanawiać się, czy w gabinecie są zatrudnieni trenujący praktykanci, BOA Max 2 będzie działać sprawnie, zaraz po założeniu go jak zwykłe ubranie.

W skład pakietu wchodzi:

  • voucher dla 1 osoby na presoterapię BOA Max 2 (drenaż limfatyczny)
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)

DLA CIEBIE REGULARNIE: Miej pod kontrolą obrzęk, zmarszczki, cellulit i niedoskonałości. Wskazane zwłaszcza dla osób zmagających się z obrzękiem limfatycznym.
DLA CIEBIE OKAZJONALNIE: Niezależnie od tego w jakiej sytuacji zdrowotnej jesteś, niezależnie jakie imprezy okolicznościowe aktualnie na Ciebie czekają, zabiegi presoterapii, drenażu limfatycznego i dermomasażu możesz zamówić razem lub osobno. Porównaj!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.