× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na Mezoterapie igłowa Revital Cocktail | Katowice
Voucher na Mezoterapie igłowa Revital Cocktail | Katowice 60 minut

Zastrzyk witamin, cały ekstrakt usadowiony będzie za pomocą niewielkich igieł. Igły nie są większe, niż potrzeba, za to remont jest dzięki temu gruntowny. Zwłaszcza przydatne dla osób zmagających się z dużą ilością niedoskonałości skóry. Ów zabieg pomoże znacząco wygładzić nierówności i ożywi cerę, która też przy takich problemach przeważnie pozostaje dość płowa. Zatem, co jest w cenie? Nawilżenie, odżywienie i ogólna rewitalizacja, poprzez odpowiednio dobrany koktajl witaminowy, peptydowy lub nukleotydowy, w zależności od potrzeb. Właściciele salonu gwarantują również znieczulenie przed zabiegiem, a potem nałożenie maseczki na twarz. Na ten zabieg powinny decydować się osoby, które oczekują po SPA konkretnych efektów.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 599.00 zł

gift Voucher na Mezoterapie igłowa Revital Cocktail | Katowice

Zacznijmy od różnicy między mezoterapią igłową i mikroigłową. Oferowana w tym voucherze mezoterapia igłowa jest wykonywana manualnie, ręcznie. Każde jedno nakłucie wykonane jest osobiście przez kompetentną osobę. Celem zwykłej, klasycznej, tradycyjnej mezoterapii igłowej jest głównie rewitalizacja i nasycenie skóry odpowiednimi składnikami odżywczymi. Z racji używania zwykłej igły, łatwiej kontrolować jest ilość wstrzykniętego preparatu. Nakłuć taką igłą jest nieporównywalnie mniejsza, niż przy mezoterapii mikroigłowej, ale dzięki temu łatwiej można dostosować zarówno ilość jak i obszar zaaplikowania preparatu. Jest to sprawdzona metoda, a właściciele salonów SPA są w pełni świadomi tego, jaki przebieg powinna mieć mezoterapia. Słowem, wstępna konsultacja powinna rozwiać wszelkie wątpliwości co do procedur i wszelkiej profilaktyki zaleconej „dookoła”.
Jeśli zmagasz się z nieregularnymi niedoskonałościami skóry, dla specjalisty nic prostszego – dostosować ilość preparatu tak, by pokryć wszystkie rejony wymagające rewitalizacji. Jeśli problem z cerą jest bardziej równomierny, nie będzie to w żadnej mierze trudniejsze, zabieg będzie przeprowadzony tak samo skutecznie.
Tylko, nie przejmij się, jeśli specjalista w salonie będzie mówił o tępych igłąch. Do mezoterapii igłowej stosowane bywają tzw. „kaniule” - to bezpieczny wariant, który zamiast przecinać tkankę, nieznacznie rozpycha się w jej wgłębieniach. To gwarantuje paradoksalnie mniej bólu, niż przy zwykłej, ostro zakończonej igle.
Jeśli nie masz żadnych niedoskonałości, ale cały czas uważasz, że Twoja cera jest dosyć płowa, również zdecyduj się na ten zabieg – rewitalizacja ożywi skórę i poprawi jej koloryt.
Nie jest to może tzw. „zabieg lunchowy”, ale na konkretne efekty warto poczekać chwilę dłużej. Zarezerwuj sobie nieco więcej, niż samą godzinkę trwania zabiegu i ciesz się rozjaśniającym i odmładniającym działaniem mezoterapii igłowej, klasycznego i popularnego zabiegu dermatologicznego, dostępnego w salonach SPA.

W skład pakietu wchodzi:

  • voucher dla 1 osoby na zabieg mezoterapii igłowej Revital Cocktail (nawilżenie, odżywienie, regeneracja, rewitalizacja, znieczulenie, zabieg, maska na twarz)
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)

DLA KAŻDEGO: Kto potrzebuje zastrzyku witamin, gruntownej odbudowy swojego wizerunku.

 

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.