× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na Ulga w miejscu pracy – Masaż Work-Site z dojazdem do biura | Chorzów
Voucher na Ulga w miejscu pracy – Masaż Work-Site z dojazdem do biura | Chorzów 30 minut

Zastanawialiście się kiedyś, co gdyby do pracy nagle wszedł masażysta? Kto go zamówił? Mógł tak w ogóle wejść? Może to szef chciał sprawić pracownikom prezent, w samym środku biurowego tańca? Jeśli wydarzyło się coś takiego u Ciebie, to spore szanse, że Twój szef dostał voucher z gotowym pomysłem jak ułatwić pracownikom. Masaż work-site dedykowany jest zaradzeniu dolegliwościom, które mogą pojawić się w trakcie długich godzin w biurze - nie tylko w trakcie posiedzeń, a też w trakcie kursowania z departamentu do departamentu. Ulga z dostawą do pracy i z całą uwagą masażysty skupioną na zaradzeniu biurowym utrudnieniom: zesztywniały kark, bóle lędźwi i tym podobne. Masażysta powinien pojawić się jeden, ale nie ma problemu by voucherów było więcej. Masażysta się ucieszy, a i pracownicy będą mieli wspólny powód do radości.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 60.00 zł

gift Voucher na Ulga w miejscu pracy – Masaż Work-Site z dojazdem do biura | Chorzów

 To dość nietypowe rozwiązanie, ale z pewnością warte uwagi, właśnie z tego powodu. Możliwe, że dojazd do masażysty byłby zbyt uciążliwy, gabinety bywają usytuowane w bardzo losowych miejscach. Co jeśli jednak „góra przyjdzie do Mahometa”? Masażysta może przyjść do biura, nawet jak biurowy pracownik nie może do masażysty. Na pewno biuro nie przyjdzie do masażysty, ani gabinet sam z siebie do klienta. Zaraz! Przecież cały ekwipunek gabinetu masażysta bierze ze sobą, tak? No to, po zakupie vouchera, możemy uznać, że ...przyjdzie góra do Mahometa.
No dobrze, ale czym się różni taka usługa od zwykłej wizyty w salonie masażu? Cóż, zazwyczaj minie trochę czasu, zanim masażysta zrobi wywiad i dowie się, co tak właściwie dolega, o co trzeba zadbać i jakie techniki do tego dopasować, jak się za to zabrać. W przypadku masażu work-site, masażysta już w drodze wie z czym będzie mieć do czynienia. Na miejscu od razu przejdzie do rzeczy: rozstawi pewnie stół do masażu, jakiś parawan, przygotuje olejki. Warto dopytać o szczegóły, niemniej, czy to aż tak ważne dla osoby obdarowanej prezentem? Wystarczy nie dać się zaskoczyć, gdy będzie trzeba nagle udawać zaskoczenie niespodzianką.
Żeby jednak nie być zaskoczonymi, czego możemy się spodziewać po tak sytuacyjnie sprofilowanym zabiegu masażu? Korzeni w tradycji chińskiej? Zupełnie jak przy masażu chińską bańką, dokładnie tak.
Masaż powinien po pierwsze redukować stres i bóle, typowe dla miejsca pracy, ale też w efekcie może przyczynić się do redukowania bóli migrenowych, tożsamych z długofalowym dyskomfortem. Po co brać pigułkę i za kilka godzin znowu mieć ten sam problem, gdy można wpłynąć na poprawę samopoczucia u źródła problemu, w postaci zesztywniałych mięśni? Trzeba zrozumieć, że dolegliwości typowe dla siedzącego trybu życia to nie pojedyncze sytuacje a całe szeregi czynników, którym sprawny masażysta jest w stanie zaradzić i obsłużyć w sposób przemyślany, już podczas pojedynczego zabiegu.
Słyszeliście może o łokciu tenisisty albo łokciu golfisty? Takich przeciążeń możemy się spodziewać właśnie w biurze. O takich właśnie niespodziewanych nieprawidłowościach masażysta wie, jeszcze zanim zapuka do drzwi Twojej firmy. Otworzysz?

W skład pakietu wchodzi:

  • voucher dla 1 osoby na masaż biurowy
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)

 

DLA FIRM: Jeden masażysta, a pracowników w firmie mnogość? Najwyżej przyjedzie do biura na dłużej.
DLA PARTNERÓW BIZNESOWYCH: Prosty gest, może nawet przed trudną negocjacją?
DLA PRACOWNIKÓW: Dbać o pracowników nie zaszkodzi. Na pewno będą mile zaskoczeni, że na miejscu, niż gdzieś na wyjeździe.
DLA SZEFA: Szefowi też się należy, niech się odklei od biurka na moment, a wróci do niego na pewno w lepszym stanie.
 

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.