× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na luksusowy dzień w SPA | Katowice
Voucher na luksusowy dzień w SPA | Katowice 180 minut

Czy zastanawiałaś się kiedyś jak może wyglądać DZIEŃ spędzony w SPA? Nie mówimy o godzinnej wizycie, a o istnym maratonie zabiegów, na które specjalnie zarezerwujesz sobie całe popołudnie. Widziałaś na plakatach kadry z wystroju? Wyobraź sobie spędzić w takim miejscu, cały dzień po pracy aż do wieczora. Kuszące? Nie wszystko da się zrobić na poczekaniu, ale za to dysponując odpowiednio dużą ilością czasu, możesz zapomnieć o całym dniu i skupić się tylko i wyłącznie na tu i teraz w SPA. Wybierz masaże, otrzymaj nakładanie maseczek, peelingi, to wszystko w liczbie mnogiej, a potem poczęstuj się czymś słodkim i na gorąco.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 799.00 zł

gift Voucher na luksusowy dzień w SPA | Katowice

Wyczerpująca lista usług, serwowanych w pakiecie Luksusowy dzień w SPA, może sprawiać wrażenie całej oferty takiego salonu. Najpierw peeling całego ciała rękawicą SEYO, z aktywnym węglem bambusowym. Potem możesz wybrać jeden z kilku masaży: masaż relaksacyjny, masaż rozgrzaną świecą, masaż gorącymi kamieniami lub masaż bańką chińską. Potem maseczka na ciało, a na twarz zabieg aparaturowy, połączony z masażem. Następnie maska algowa na twarz, dalej kąpiel stóp, peeling SPA i masaż, a na koniec, na dłonie: peeling masaż maska i parafina. Po wszystkim woda, kawa lub herbata i słodki poczęstunek.
Aż trzy godziny spędzone na tej wyczerpującej serii zabiegów sprawi, że zamiast wyczerpana będziesz odnowiona.
Twój mąż powinien wiedzieć, że od czasu do czasu potrzebujesz takiego szczególnego traktowania. Może to on sprawi Ci taki voucher? Porozmawiajcie o tym, a gdy zrobi wielkie oczy jak długo może trwać taka wizyta, zapewnisz go, że po wyjściu z salonu zapomnisz wszystko, co kiedykolwiek powiedział „nie tak”. Trzeba współpracować, prawda? Nawet jeśli nie będzie to przekonujące, to nic nie podważy jakości pakietu Luksusowego dnia w SPA. Trudno nazwać ryzykiem trzygodzinny głęboki relaks, ale rzecz w nazewnictwie czy w doświadczeniu tego na własnej skórze?
A może jesteś nauczycielką? Praca w szkolnym zgiełku może przyprawić o zawrót głowy. Nie kłopocz się, tylko weź dzień wolnego i przyjmij lekcję życia, że te dzieci, choćby i najgrzeczniejsze, nie zadbają o Ciebie, tak jak Ty o siebie możesz właśnie teraz.
Jesteś mężatką i nauczycielką jednocześnie? Nic dodać nic ująć, należy Ci się taka odnowa, właśnie dlatego że na co dzień uczysz cudze dzieci. Im więcej wyrzeczeń, tym więcej potrzeba uzupełnienia nadwątlonych sił.

W skład pakietu wchodzi:

  • voucher dla 1 osoby na luksusowy dzień w SPA
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)

 

DLA NAUCZYCIELKI: SPA to nie miejsce gdzie hałas i zgiełk są wykluczone. Trochę jak w czytelni, ale tam nie rozłożysz się na wygodnym fotelu, a obsługa nie poda Ci przystawek. Odpocznij od sal zapchanych uczniami.
DLA ŻONY: Mąż wie, że żona wie, że żona potrzebuje czasem luksusowego traktowania. A jeśli nie wie, to powinien wiedzieć. Prawda?
DLA NIEJ: Jeśli nie masz jeszcze mężą, który powinien wiedzieć, że luksusowe traktowanie Ci się od niego należy, weź sprawy w swoje ręce i zamów sobie dzień, który zapamiętasz na długo.
DLA MAMY: Na dzień matki? Kiedyś indziej? Od porodu pewnie już minęło trochę czasu, ale cały czas możesz wyrazić wdzięczność ...za wszystko, oferując wszystko co w SPA potrafią naraz wykonać.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.