× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na zabieg estetyczny Hialuronic Power | Katowice
Voucher na zabieg estetyczny Hialuronic Power | Katowice 60 minut

Hialuron to naturalny składnik skóry, jest w niej i jego główną włąściwością jest nadawanie skórze sprężystości. Nie musimy przecież od razu zamawiać botoxu u chirurga estetycznego. Kilka mililitrów tej substancji wystarczy, by wypełnić bruzdy, zmarszczki, także wokół ust. Pomocne też będzie na wypełnienie policzków, brody, a nawet owalu twarzy, i w celu pozbycia się tzw. „zmarszczek marionetki”. Czy to aż takie trywialne? Okazuje się, że może tak być. Kwas hialuronowy – jeden mililitr, kwas hialuronowy wolumetryczny – dwa mililitry. Wystarczająco dużo, by wymodelować twarz bez konieczności uciekania się niebezpiecznych rozwiązań z gabinetu chirurgicznego. Co więcej, po botoksie nie możemy się spodziewać redukcji cieni pod oczami, a efekt odmłodzenia będzie znacznie bardziej naturalny.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 899.00 zł

gift Voucher na zabieg estetyczny Hialuronic Power | Katowice

Chcesz postawić na mieszankę technologicznych nowinek z naturalnymi składnikami, do zaaplikowania na powierzchni skóry Twojej twarzy i okolic?Stosowanie najnowszej technologii to jedna szkoła, druga to trzymanie się prostych komponentów i tradycyjnych rozwiązań. Jest jednak coś pomiędzy. Zerknijmy!
Korekta rysów twarzy nie musi być rzeczą trafienia do kliniki chirurgii estetycznej. W salonie SPA też masz prawo oczekiwać prostych zmian w tym zakresie.
Tkankę tłuszczową można utracić, ale pod wpływem procesów starzenia może się ona nawet odrobinę przemieścić(!). Na to właśnie pomaga regulacja rysów twarzy poprzez wstrzykiwanie kwasu hialuronowego.
A może chcesz nieco powiększyć objętość ust? Ponownie, nie ma konieczności stosowania botoksu, kwas hialuronowy powszechnie uznawany jest za bezpieczniejszy. Poza tym, botoks jest głównie na zmarszczki mimiczne, nie zaś na ogólny zarys twarzy. Póki więc nie wyciskasz z siebie aktorskich pokazów mimicznych, w pierwszej kolejności lepiej rozważyć kwas hialuronowy.
Nie potrzebujesz póki co żadnego ...detoksu? Najwyraźniej wystarczy dodanie tego, co w składzie skóry już się naturalnie znajduje. Czy to rozsądna korekta? Na pewno znacznie bardziej bezpieczna, niż botoks, który może się po prostu nie udać. Trzeba przyznać, że niektóre aktorki wielkiego ekranu podejmują w tej kwestii dość ryzykowne ruchy. Nie mówiąc już o potencjalnym zagrożeniu przy zmianach ciśnienia, podczas podróży samolotem - to popularny przykład. Ponadto, botoks musi być stosowany przez lekarza, z kwasem hialuronowym nie mamy tego ograniczenia, wystarczy specjalista, który potrafi posługiwać się dedykowanym sprzętem.
Panowie też mogą być zainteresowani! Część w życiu nie widziała w lustrze czegoś takiego jak symetria i owal twarzy. Szukaliście panowie w ogóle takowych? Pewnie mieliście ważniejsze sprawy. Powszechnie wiadomo jednak, że jest kilku sportowców, którzy bez „gruntownego remontu” twarzy nie byliby tacy medialni i powszechnie rozpoznawani. Zwłaszcza uwydatnienie kości policzkowych jest z tą metodą jest jak najbardziej możliwe.
Modelowanie twarzy jest możliwe bez wizyt u chirurga plastycznego, żadnych cięć, żadnego mazania markerem, wystarczy podać substancję, która i tak już jest w skórze. Zabieg może okazać się przydatny dla obu płci.

W skład pakietu wchodzi:

  • voucher dla 1 osoby na zabieg estetyczny Hialuronic Power
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)

DLA CIOCI: Która nieraz już SPA odwiedziła, i niejedno widziała, a teraz chce spróbować czegoś nowego.
DLA CÓRKI I SYNOWEJ: Które szukają czegoś mocniejszego, a przy tym bezpiecznego.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.