× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na zabieg regeneracyjny na włosy hair beauty (trycholog, peeling maska i sauna ultradźwiękowa) | Katowice
Voucher na zabieg regeneracyjny na włosy hair beauty (trycholog, peeling maska i sauna ultradźwiękowa) | Katowice 90 minut

Potrzebujesz czegoś ekstra? Sauna ultradźwiękowa na skórę głowy? Będzie potrzebna konsultacja trychologiczna, oczywiście wliczona w cenę. Całość trochę potrwa, łącznie to aż 90 minut spędzonych w salonie. Czyli co, po kolei? Wspomniana konsultacja trychologiczna, następnie peeling skóry głowy, potem maseczka i dopiero na koniec sauna ultradźwiękowa. Zaakceptujmy więc, że po pierwsze – zabieg trochę potrwa, po drugie – na miejscu pomimo stosowanej bardziej zaawansowanej technologii, wizyta przypominać będzie nieco tą z salonu fryzjerskiego. Niektórzy dysponują bowiem też taką technologią, jest to jednak rzecz prestiżu. W SPA natomiast – łatwiej o takie rozwiązania. W takim razie – może być SPA? U fryzjera raczej nie spodziewamy się konsultacji trychologicznej, a peelingu raczej sporadycznie.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 299.00 zł

gift Voucher na zabieg regeneracyjny na włosy hair beauty (trycholog, peeling maska i sauna ultradźwiękowa) | Katowice

Skóra głowy to dość delikatny rejon, który przed zabiegiem będzie trzeba wstępnie rozpatrzeć. Nie przejmuj się jednak, krótka konsultacja trychologiczna wystarczy, by upewnić się, że możesz sobie zafundować tą usługę, i że wszystko będzie miało pomyślny przebieg. Sauna ultradźwiękowa to traktowanie włosów delikatną parą ozonu, która wnika w otwierającą się strukturę włosa, właśnie poprzez stymulację ultradźwiękową. Możliwe, że będzie potrzebny „zimny” albo przynajmniej odrobinę chłodniejszy prysznic (tylko samej głowy!), żeby z powrotem zamknąć strukturę włosa, ale i to powinno mieć łagodny przebieg. Nie chcemy przecież uzyskiwać żadnych szoków termicznych, a delikatną, i dzięki temu właśnie skuteczną, pielęgnację włosów i skóry głowy.
Ultradźwięki na samym końcu jednak, zanim zdamy się na prezycyjną technologię, potrzebny będzie wstępny peeling skóry głowy. Prosta rzecz, złuszczyć odpowiednio dużo naskórka, jego nierówności, zrogowaceń, być może jakichś ledwo widocznych pozostałości po bliznach, i tym podobnych. Dzięki temu skóra głowy sama w sobie będzie ożywiona i podatna na dalsze zabiegi, właśnie w postaci ultradźwięków. Złuszczanie naskórka pomaga również na przetłuszczanie się włosów, mówimy więc o peelingu skóry głowy, a efektów spodziewać się możemy także poza nią, obok.
Dzięki takiemu oczyszczaniu, włosy mają szansę rosnąć bez napotykania blokad, w postaci wymienionych niedoskonałości, które być może zapodziały się tu i ówdzie w ferworze dnia codziennego.
Całość zabiegowego repertuaru pomoże w zagęszczeniu włosów, a w dalszej perspektywie zredukuje ich wypadanie.
Trychologia estetyczna to dość młoda gałąź medycyny, ale prężnie rozwija się właśnie pod szyldami SPA. W celu takich właśnie prostych i odżywczych rozwiązań, gdy nie posiadasz żadnych trudniejszych dolegliwości skóry głowy, nie musisz wizytować osobno dermatologa, czy to prywatnie czy na fundusz. Trycholog, a zwłaszcza trycholog estetyczny jest co prawda kompetentny w zakresie chorób skóry głowy, ale jest to wiedza profilaktyczna, by namierzyć ewentualne przeciwwskazania i upewnić się, że wszystko będzie miało pomyślny przebieg.
Ta nowa dziedzina, która wyodrębniła się z dermatologii zyskuje uznanie właśnie w salonach SPA. Spodziewaj się więc wstępnej konsultacji, bez konieczności odbierania zaświadczeń u zewnętrznych placówek medyczych. Wystarczy voucher i wszystko co potrzebujesz, by nacieszyć się efektami planowanego zabiegu, będzie wykonane na miejscu.
Zestaw ten jest serią nieinwazyjnych i bezpiecznych zabiegów, a konsultacja utwierdzi Cię w przekonaniu, jeszcze zanim pojawią się pierwsze widoczne efekty.

 

W skład pakietu wchodzi:

  • voucher dla 1 osoby na zabieg regeneracyjny na włosy Hair Beauty (konsultacja trychologiczna, peeling skóry głowy, maska i sauna ultradźwiękowa)
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)

 

DLA NIEJ: Przed jakąś imprezą okolicznościową zapewne. Taka dogłębna dbałość swoje trwa, ale efekt gwarantowany!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.