× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Z dbałością o szczegół – zabieg na peeling kawitacyjny | Białystok
Z dbałością o szczegół – zabieg na peeling kawitacyjny | Białystok 30 min

Dzięki specjalnej maszynie, wytwarzającej ultradźwięki o częstotliwości dźwięku mruczenia kota, możesz dogłębnie oczyścić skórę. Czy myślałaś kiedyś o tym jakie korzyści daje posiadanie kota? Nie jesteś kociarą? Nie szkodzi, Pozwól wykwalifikowanemu specjaliście zająć się Tobą za pomocą wyspecjalizowanej technologii, która z pewnością będzie znacznie dokładniejsza, niż niejeden łaszący się kot. Fale dźwiękowe w przedziale około 70 Herców to znacznie delikatniejsza w skutkach forma spędzania wolnego czasu, niż niejedna potencjalna przygoda z posiadaniem kota. Pozwól sobie na maszynową precyzję, zamiast pobudek w środku nocy, a z pewnością Twoja twarz będzie wyglądać na bardziej wypoczętą z obu tych powodów. Twój kot już ponownie rozważą swoje postępowanie? Twój potencjalny kot robi zrzędliwą i zazdrosną minę? Z pewnością nie potrafi mruczeniem zadbać o Twoją cerę...

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 70.00 zł

gift Z dbałością o szczegół – zabieg na peeling kawitacyjny | Białystok

Wyobraź sobie wszystkie dźwięki z salonu dentystycznego. Okropne, prawda? A co gdyby był lekarz, do którego możesz pójść i na miejscu, pośród specjalistycznej aparatury, spodziewać się znacznie bardziej kojących dźwięków? Nie tylko w SPA uraczysz dźwięków natury. Również u dermatologa możesz liczyć na dźwięk... przypominający mruczenie kota. Kiedy pupil słodko śpi rezonuje w sposób, który może wprawić w senność również wszystkich dookoła. Słowem, senność Twojego futrzaka może udzielić się i również Tobie. A co gdyby zaznać podobnych wrażeń w salonie dermatologicznym? Wszystko co widać w takim salonie to medyczny ekwipunek, zatem gdzie mruczenie? Prosto z maszyny do peelingu kawitacyjnego! Nawet jeśli maszyna nie należy do najgłośniejszych, to sam fakt że doświadczasz namacalnie tego co śpiący w środku dnia, wygrzewający się na słońcu zwierzak może przysporzyć lepszego nastroju.

Czego spodziewać się po takim zabiegu? Na pewno twarzy wyglądającej na znacznie bardziej wypoczętą, niż u kogoś kto notorycznie jest budzony w nocy.

Kiedy już zdecydujesz się na zabieg, zastaniesz na miejscu zaskakująco zwyczajną scenerię. Ot, gabinet dermatologiczny z wyposażeniem. Od tej pory będziesz jednak pamiętać, że ten właśnie zabieg oferuje Ci znacznie więcej pożytku, niż choćby ze wszystkich sił mruczący kot, rozespany na Twojej twarzy. Spraw prezent sobie i pozwól swojemu kotu być sobą, nieco dalej od Twojej twarzy w środku nocy, czy dnia.

Domownik nie powinien mieć nic przeciwko, skoro wszystko i tak będzie posprzątane. Tym razem jednak niech wyręczy Cię dermatolog, a nie koci ogon nachalnie używany jako wycieraczka do Twojej twarzy.

 

W skład pakietu wchodzi:

  • voucher dla 1 osoby na peeling kawitacyjny
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)

DLA NIEJ: Jeśli chcesz, by o Twój dermatologiczny dobrostan zadbał tylko i wyłącznie wykwalifikowany ekspert.
DLA NIEGO: Jeśli chcesz na zdjęciach ze ślubu tego samego co Twoja przyszła żona.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.