× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Akrobacyjny Lot Zapoznawczy Odrzutowcem | Kraków (okolice)
Akrobacyjny Lot Zapoznawczy Odrzutowcem | Kraków (okolice)

Akrobacyjny Lot Zapoznawczy Odrzutowcem | Kraków (okolice)

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 12999.00 zł

gift Akrobacyjny Lot Zapoznawczy Odrzutowcem | Kraków (okolice)

Przygotuj się na ekstremalną dawkę adrenaliny i niezapomniane wrażenia podczas Akrobacyjnego Lotu Zapoznawczego Odrzutowcem, dostępnego w okolicach Krakowa. Ta karta podarunkowa otwiera drzwi do fascynującego świata lotnictwa, gdzie niebo staje się Twoim polem grawitacyjnych wyzwań. To nie tylko prezent - to zaproszenie do uczestnictwa w prawdziwym spektaklu akrobacji powietrznej, gdzie doświadczysz grawitacyjnych sił, o których marzy każdy miłośnik lotnictwa. Lot ten to doskonała okazja, by zasmakować życia pilota i doświadczyć lotu w pełnym wymiarze, czując się jak prawdziwy as nieba.

Karta podarunkowa to nie tylko wejście na pokład odrzutowca, to klucz do ekscytującego świata akrobacji powietrznej. W eleganckim opakowaniu znajdziesz personalizowane zaproszenie na dzień szkoleniowy i lot, kombinezon lotniczy, voucher na profesjonalną sesję fotograficzną oraz certyfikat udziału. Zawartość karty została starannie zaprojektowana, aby dostarczyć nie tylko emocji, ale również pamiątek, które pozwolą Ci powrócić do tych niezwykłych chwil każdorazowo, gdy spojrzysz w niebo.

Ten prezent jest dedykowany odważnym marzycielom i pasjonatom nieba, gotowym przeżyć intensywne emocje. Doskonały dla osób, które pragną poczuć wiatr we włosach i doświadczyć lotniczego szaleństwa. Idealny na prezent dla miłośników ekstremalnych wrażeń, którzy marzą o byciu asami nieba i chcą przeżyć lot odrzutowcem w sposób, jakiego jeszcze nigdy nie doświadczyli. W celu realizacji vouchera i rezerwacji terminu należy skontaktować się pod numerem telefonu 577 119 700 lub przez emial info@podarujkarte.pl

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.