× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na warsztaty stylizacji dla od 1 do 15 osób  - Babski Wieczór | Warszawa
Voucher na warsztaty stylizacji dla od 1 do 15 osób - Babski Wieczór | Warszawa

W skład vouchera wchodzi pokaz przeprowadzony przez stylistkę z zakresu stylizacji i analizy kolorystycznej. 2-godzinne warsztaty dla kobiet to spotkanie, które pomoże im na nowo spojrzeć na swoje ciało, dobierać ubrania, fasony, wzory i kolory dopasowane do ich typu urody i sylwetki. Warsztaty z opcją dojazdu stylistki na terenie Warszawy będą ciekawym pomysłem na babską imprezę przy lampce wina czy unikalną atrakcją na wieczór panieński. Szukasz prezentu przyjemnego, praktycznego i pomysłowego zarazem? Przyjedzie do Twojego domu! Co więcej – sprawi, że każda z uczestniczek warsztatów poczuje się jeszcze bardziej kobieco i wyjątkowo.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 1000.00 zł

gift Voucher na warsztaty stylizacji dla od 1 do 15 osób - Babski Wieczór | Warszawa

Karnet idealny na babski wieczór, urodzinową niespodziankę dla przyjaciółki lub pomysł na kreatywną atrakcję na wieczór panieński. W skład vouchera wchodzi 2-godzinny pokaz z zakresu stylizacji i analizy kolorystycznej z opcją dojazdu stylistki na terenie Warszawy. W warsztatach może wziąć udział aż 15 osób. 2-godzinne warsztaty dla kobiet to spotkanie, które pomoże im na nowo spojrzeć na swoje ciało, dobierać ubrania, fasony, wzory i kolory dopasowane do ich typu urody i sylwetki. Podczas babskiego spotkania z modą stylistka przeprowadzi spersonalizowane szkolenie z zakresu doboru odpowiedniego stylu i fasonu ubrań w dostosowaniu do różnych typów sylwetki. Wyjaśni, której z Pań będzie dobrze w spodniach ¾, a która powinna wybrać długość ⅞. Dzięki tej tajemnej wiedzy uda się wydobyć wszystkie atuty sylwetki. Często zapominamy, że to nie kobieta ma pasować do sukienki, tylko sukienka do niej. Uczestniczki szkolenia poznają różne rodzaje stylów, wezmą też udział w ćwiczeniach z łączenia stylów i otrzymają porady z zakresu stylizacji biznesowej – na tym szkoleniu bardzo wiele mogą skorzystać osoby aktywnie obracające się w świecie biznesu. Profesjonalny wizerunek zawodowy to nasz cel. Pora wybierać świadomie.

Panie będą mogły też poznać tajniki specjalistycznej analizy kolorystycznej. Stylistka przeprowadzi szkolenie z zakresu postrzegania kolorów na tle twarzy (praca na chustach do analizy kolorystycznej na różnych typach urody). W końcu dowiesz się, jaką porą roku jesteś. Za pomocą fachowych metod specjalistka podpowie, w jakich kolorach jest Ci najlepiej, a jakich powinnaś unikać niczym ognia. Podczas spotkania odbędzie się również lekcja makijażu – warsztat praktyczny, przekazanie wieloletniej wiedzy praktycznej z zakresu wizażu.

W skład pakietu wchodzi:

  • pokaz przeprowadzony przez stylistkę: 2-godzinne warsztaty ze stylizacji dla 1-15 osób,
  • dojazd stylistki na terenie Warszawy,
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Ważne informacje:

  • voucher sugerowany jest jako atrakcja na wieczory panieńskie, imprezy dla kobiet,
  • usługa nie może być realizowana w miejscu, gdzie jest głośno – zalecana jest realizacja w domu, ewentualnie w innym cichym miejscu w celu zapewnienia komfortu odbiorcom i stylistce organizującej warsztaty,
  • termin i zakres szkolenia omawiane są po zakupieniu vouchera indywidualnie na podstawie preferencji grupy – każde zajęcia są dobierane pod konkretne oczekiwania słuchaczy.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.