× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na ćwiczenia pod okiem trenera personalnego | Warszawa
Voucher na ćwiczenia pod okiem trenera personalnego | Warszawa 60 minut trening personalny

Brzydka pogoda = chandra = zapychanie się słodyczami. Do tego pyszne posiłki przygotowane przez nasze mamy na Wigilię lub Wielkanoc i kilka kilogramów więcej jak w banku. Warto pomyśleć wcześniej o tym problemie, żeby na lato mieć już wyrobioną sylwetkę i dla własnego psychicznego komfortu zadbać o siebie zawczasu. Każdy, zarówno mężczyzna, jak i kobieta chce mieć płaski brzuch i wyglądać jak przysłowiowe milion dolarów. Podaruj ten luksus bliskiej Ci osobie!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 180.00 zł

gift Voucher na ćwiczenia pod okiem trenera personalnego | Warszawa

Voucher na trening personalny lub pakiet treningów to rozwiązanie dla naszych bliskich, którzy ostatnio narzekają na brak ruchu lub dodatkowe kilogramy. Wybrany przez nich profesjonalny trener spełni ich marzenia o zdrowym ciele i zdrowym duchu. Bo jak inaczej można nazwać piękną figurę gwiazd filmowych i psychiczny komfort, który za tym idzie? Pokaż bliskim, że dbasz o nich i ich samopoczucie jest dla Ciebie bardzo ważne. Trener nie zrobi za nich całej pracy, ale pokaże jak ćwiczyć, żeby było jak najefektowniej i żeby się nie uszkodzić. Trening personalny to czas, w czasie którego jeden trener poświęca czas wyłącznie jednej osobie, wykonując z nią trening, dostosowany do Jego/Jej możliwości psychofizycznych i predyspozycji dnia.

Na pierwszym spotkaniu przeprowadzony zostaje wywiad zdrowotny oraz analiza składu ciała specjalistycznym sprzętem, dzięki który bliska Ci osoba pozna szczegóły swojego ciała i dowie się co, przy potencjalnej diecie, należy odstawić. Po konsultacjach odbędzie się właściwy trening (dostosowany do potrzeb Twojego bliskiego), który rozpocznie się rozgrzewką, a zakończy rozciąganiem i uspokajaniem organizmu po wysiłku. Wśród rodzajów treningu, który może zostać dedykowany obdarowanej osobie jest: trening funkcjonalny, obwodowy, wydolnościowy, bodybuilding, taśm anatomicznych, mięśni CORE, gibkości, kalisteniczny, dla biegaczy, oraz z elementami boksu i kickboxingu. Voucher na ćwiczenia z trenerem personalnym to zabawa, pot i gwarantowany sukces. Obdarowana osoba dowie się, jak zadbać o swoje ciało i jak kontynuować trening samemu po skończeniu pakietu. W kopercie wręczasz poczucie odwagi, pewności siebie i piękna, które są bezcenne. Zadbaj o swoich bliskich!

W skład vouchera wchodzi pojedynczy trening personalny lub pakiet treningów:

  • 1 trening personalny: - 60 minutowy trening personalny (10 minutową rozgrzewkę, ok. 40 minutową część główną, ok. 10 minutowe rozciąganie i cool down) z wybranym trenerem lub trenerką, - wywiad zdrowotny oraz analiza składu ciała.
  • Pakiet 4TP: - upoważnia do 4, 60 minutowych treningów personalnych (10 minutową rozgrzewkę, ok. 40 minutową część główną, ok. 10 minutowe rozciąganie i cool down) z wybranym trenerem lub trenerką, - wywiad zdrowotny oraz analiza składu ciała.
  • Pakiet 8TP: - upoważnia do 8, 60 minutowych treningów personalnych (10 minutową rozgrzewkę, ok. 40 minutową część główną, ok. 10 minutowe rozciąganie i cool down) z wybranym trenerem lub trenerką, - wywiad zdrowotny oraz analiza składu ciała.
  • Pakiet 12TP: - upoważnia do 12, 60 minutowych treningów personalnych (10 minutową rozgrzewkę, ok. 40 minutową część główną, ok. 10 minutowe rozciąganie i cool down) z wybranym trenerem lub trenerką - wywiad zdrowotny oraz analiza składu ciała.

 

Ważne informacje: - rodzaje treningów: trening funkcjonalny, trening obwodowy, trening wydolnościowy, trening bodybuilding, trening taśm anatomicznych, trening mięśni CORE, trening gibkości, trening kalisteniczny, trening dla biegaczy, trening z elementami boksu i kickboxingu, - obowiązuje wygodny strój sportowy oraz obuwie na zmianę. Po zakończonym treningu istnieje możliwość skorzystania z prysznica, - osoby niepełnoletnie zobowiązane są przybyć na pierwsze spotkanie z opiekunem prawnym, który podpisuje zgodę na uczestniczenie danej osoby w treningach, - dostępność treningów: od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-22:00, w sobotę w godzinach 8:00-15:00, treningi będą odbywać się na siłowni na Gocławiu w Warszawie. - warunki rezerwacji: minimum 1 tydzień przed realizacją vouchera. Warianty cenowe vouchera: - 1 trening personalny - 165 zł - Pakiet 4TP (4 treningi personalne) - 720 zł - Pakiet 8TP (8 treningów personalnych) - 1360 zł - Pakiet 12TP (12 treningów personalnych) - 1920 zł

DLA PRZYJACIÓŁKI:

Twoja najlepsza przyjaciółka, której zdradzasz wszystkie swoje sekrety, planuje metamorfozę? Chcesz, żeby czuła się ona jak najlepiej we własnej skórze, więc podaruj jej prezent, który zachęci ją do ćwiczeń. Zajęcia z trenerem personalnym to doskonały pretekst do sprawienia sobie nowego modnego stroju, a jak wiadomo – ubrania na fitness są teraz na topie! Dając swojej przyjaciółce kartę podarunkową na trening personalny możesz mieć pewność, że będzie z nich wracać w świetnym humorze!

DLA CHŁOPAKA:

Twój chłopak zastanawia się nad pójściem na siłownię, ale nie wie od czego zacząć? Voucher na ćwiczenia pod okiem trenera personalnego to prezent, którego szukałaś! Profesjonalista pokaże mu tricki i sprzęt, które rozwiną w nim pasję i chęć do samorozwoju. Niech znajdzie motywację i potrzebę ruchu dzięki Tobie, a Ty będziesz mogła subtelnie zasygnalizować, że pora wziąć się za siebie. Wszyscy wygrywają!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.