× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Sto lat, sto lat!... czyli voucher na sesję fotograiczną z okazji urodzin malucha | Warszawa
Sto lat, sto lat!... czyli voucher na sesję fotograiczną z okazji urodzin malucha | Warszawa

Rok, dwa latka, a może już siedem? Sesja dziecięca jest przeznaczona dla maluchów w każdym przedziale wiekowym – nie ma tu ograniczeń. Bez względu na to, jak duży jest nasz mały łobuz, chcemy znaleźć mu idealny prezent, który zachwyci go i jego rodziców. Podaruj voucher, dzięki któremu powstaną przepiękne zdjęcia maluchów, a może nawet całej rodziny. Jeżeli rodzice zastanawiali się nad rodzinną sesją zdjęciową,, w której udział wezmą najważniejsze dla nich osoby, czyli ukochane dzieci, nie zwlekaj! Profesjonalny fotograf wykona cudowne zdjęcia do rodzinnego albumu, a wszyscy spędzą wspólne chwile razem, wymyślając koncepcję sesji. Zdjęcia będą wysokiej jakości, sesja przebiegnie w miłej atmosferze, a rodzinny album powiększy się o kilka pięknych fotografii.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 480.00 zł

gift Sto lat, sto lat!... czyli voucher na sesję fotograiczną z okazji urodzin malucha | Warszawa

Każde kolejne urodziny dziecka to ważny moment dla całej rodziny. Rodzice szukają najlepszego tortu, wymyślają różne atrakcje, a reszta rodziny zastanawia się nad najbardziej trafionym prezentem. A może warto znaleźć podarunek, który będzie niespodzianką i świetną zabawą zarówno dla malucha, jak i dla rodziców?

Fotograficzna zabawa trwa około półtorej godzin i może przebiegać w studio, w domu klienta lub w plenerze – dojazd na terenie Warszawy jest wliczony w koszt. Całą rodziną wybiorą zatem takie miejsce, które dobrze im się kojarzy i w którym lubią wspólnie spędzać czas. Razem z dzieckiem podejmą decyzję, czy wesołe miasteczko, park, albo ulubiona cukiernia będą spełniać ich kryteria. A może dom i podwórko z ukochanym psem? Albo profesjonalne studio zdjęciowe? Wszystko zależy od nich! Przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę – dlatego też fotograf nie zmusza dzieci do pozowania (szczególnie tych młodszych), ale daje im pole do popisu – zachęca do ruchu oraz zabawia. Podczas sesji atmosfera jest ciepła i przyjazna, a zdjęcia nie są wymuszone. Dziecko nie musi się niczym stresować, tylko dobrze bawić! Chodzi przecież o jego szczery uśmiech i iskierki w oczach. Rodzice również mogą uczestniczyć w sesji i robić sobie zdjęcia ze swoimi pociechami.

Do takiego dnia warto się wcześniej przygotować – między innymi odpowiednio się ubrać – jedną z najważniejszych zasad jest wybór jednobarwnego ubrania bez żadnych aplikacji, rysunków czy napisów, ponieważ bardzo odciągają one uwagę od głównych bohaterów zdjęć. Profesjonalista zadba o to, by każde zdjęcie w 100% spełniało ich oczekiwania.

Sesja dziecięca to super pomysł na oderwanie się na chwilę od obowiązków oraz regularnego trybu życia. Zdjęcia urodzinowe będą piękną pamiątką, a wspólne spędzenie czasu podczas fotograficznej frajdy gwarantuje świetną zabawę dla całej rodziny.

Koniec z nieostrymi i źle wykadrowanymi zdjęciami! Niech w Waszym albumie znajdą się piękne fotografie, które uchwycą Waszą radość na zawsze. Na zawsze może też być bilecik dołączony do vouchera - złóż maluchowi życzenia, które zostaną na pamiątkę razem z fotografiami!

Ważne informacje:

  • Sesja urodzinowa zazwyczaj trwa do półtorej godziny,
  • Klient sam wybiera zdjęcia które najbardziej podobają mu się z sesji. Podczas sesji usługodawca zapewnia pełną aranżacje: balony, girlandę urodzinową, świetną zabawę.
  • Możliwe jest wykonanie tortu do sesji za dodatkową opłatą, bądź przyniesienie swojego.
  • Vouchery można zrealizować na terenie Warszawy. Przed realizacją vouchera należy uzgodnić termin mailowo lub telefonicznie.

W skład pakietu wchodzi:

  • sesja wykonana w studiu lub plenerze (w zależności od preferencji i pogody),
  • 10 obrobionych i wywołanych zdjęć w formacie 15x21,
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

,

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.