× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher do Escape Room – Zbrodnia na płótnie I Warszawa Praga Południe
Voucher do Escape Room – Zbrodnia na płótnie I Warszawa Praga Południe dla 2 osób

Paryska bohema, artyści, ich muzy, jazz i całonocne imprezy. Ten voucher nie tylko umożliwia obdarowanej osobie na rozwiązywanie ekscytujących zagadek, ale pozwala też przenieść się do pokoju malarza w samym środku Paryża! Wypisz, wymaluj - idealny prezent dla każdego wielbiciela ciekawych przygód.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 180.00 zł

gift Voucher do Escape Room – Zbrodnia na płótnie I Warszawa Praga Południe

Escape Room to nie tylko świetna zabawa, ale również możliwość wykazania się kreatywnością i logicznym myśleniem. Osoba, która jest fanem gier strategicznych i kocha rozwiązywać wszelkiego rodzaju zagadki, poczuje się w tym pokoju jak w niebie. Dodatkowym atutem jest też klimat paryskiej bohemy i obecność artystycznych rekwizytów. Pokój naprawdę wygląda jakby zamieszkiwała go para artystów. Wiszące na ścianach rysunki, niepokojąca rzeźba siedząca na fotelu sprawiają wrażenie, że to wszystko dzieje się naprawdę. Zadaniem dla obdarowanej tym voucherem osoby będzie przeszukanie pracowni malarskiej, którą zamieszkiwali malarz i jego muza, zajmująca się pisaniem kryminałów. Niestety, oboje znikają w niewyjaśnionych okolicznościach. Pierwsza znika kobieta, a po miesiącu mężczyzna. Na rozwiązanie zagadki osoba, której podarujemy voucher będzie miała godzinę. Ciekawe, czy w tym czasie uda jej się rozwikłać okoliczności zniknięcia malarza i pisarki? Na pewno, kiedy spotkacie się po takiej przygodzie wszystko opowie Ci z zapartym tchem, a może wybierzecie się do pracowni malarza we dwójkę? Jednak musisz pamiętać, że taka forma rozrywki jest niesamowicie uzależniająca! Escape room wciąga! Nic tak dobrze nie umacnia więzi pomiędzy bliskimi jak praca w grupie, dlatego taka forma rozrywki jest idealnym rozwiązaniem na spędzenie czasu w gronie przyjaciół. Voucher do pracowni malarza gwarantuje wiele emocji i świetną zabawę.

W skład pakietu wchodzi:

- oucher do escape room – Pracownia Malarza

- eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),

- wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Warianty cenowe vouchera:

- 180zł dla 2 osób

- 200zł dla 3 osób

- 220zł dla 4 osób

- 250zł dla 5 osób

Ważna informacja: W pokoju Pracownia Malarza nie obowiązuje limit wiekowy!

Bez okazji: Niespodzianki. Kto z nas ich nie kocha? Im bardziej ekscentryczne tym lepiej! Obdaruj bliską osobę tym voucherem – dzięki Tobie znowu poczuje się jak dziecko. Może znasz kogoś kto jest fanem opowieści kryminalnych? Łamigłówki, tajemnicze zniknięcia – nie ma nic lepszego! Okazji do świętowania nigdy za wiele, a to jest wyjątkowy voucher - pretekst, aby odświeżyć relacje z bliskimi.

Dla siostry: Ten kreatywny prezent mile zaskoczy Twoją siostrę - artystyczną i kreatywną duszę. Atrakcje, które zapewnia ten voucher pozwolą na zapomnienie o wszelkich troskach i przeniosą bliską Ci osobę do innego świata. Jeśli Twoja siostra uwielbia rozwiązywać zagadki, to voucher do Escape Rroom jest pomysłem na medal. Kto wie, może wybierzecie się tam razem i umocnicie Wasze siostrzane i braterskie więzi?

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.