× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher do Escape Room - wejście do Pokoju Mordercy I Warszawa Praga południe
Voucher do Escape Room - wejście do Pokoju Mordercy I Warszawa Praga południe dla 2 osób

Escape room to prawdziwy raj dla miłośników świata gier i wirtualnej rzeczywistości. Jest to forma rozrywki, ciesząca się coraz większą popularnością w naszym kraju. To zabawa, która wymaga sporej dawki kreatywności i logicznego myślenia. Podaruj voucher do jednego z najbardziej ekstremalnych Escape Roomów w Warszawie - a dokładnie do Pokoju Mordercy. Tylko dla osób o silnych nerwach!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 220.00 zł

gift Voucher do Escape Room - wejście do Pokoju Mordercy I Warszawa Praga południe

Obdarowana takim voucherem osoba będzie miał szansę poczuć się jak w amerykańskim filmie, niczym jeden z tak zwanych ,,good guys’’ ze wschodniego wybrzeża, którzy ratują dzielnicę od niebezpieczeństw i zbrodniarzy. Czeka na nią misja: wytropienie nieuchwytnego mordercy. Na początku gry otrzyma od anonimowego informatora adres podejrzanego osobnika o brutalne zamordowanie 11 kobiet. Bardzo możliwe, że jedna z ofiar jeszcze żyje. Jeśli osoba obdarowana voucherem będzie dostatecznie szybka, uda się ją uratować. Maksymalny czas na rozwikłanie zagadki to jedna godzina. Taka forma dość nietypowej zabawy jest skierowana do każdego o naprawdę mocnych nerwach. Pokój jest mroczny, w tle leci niepokojąca muzyka, na ścianach wiszą drastyczne zdjęcia zwłok. Jednak, jeśli właśnie spodziewasz się wizyty starego znajomego z zagranicy, to możesz zrobić mu taką niespodziankę i podarować ten voucher, bo gra oferuje również angielską wersję. Pokój jest również przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Interaktywne zadania zachęcają do współpracy w grupie, a wspólne główkowanie nad tym, jak wydostać się z pokoju mordercy wywołuje wiele emocji! Obdarowana takim voucherem bliska osoba będzie mogła wybrać się tam razem z Tobą i wspólnie spędzicie ten czas. Zamiast grania w gry planszowe, czy komputerowe warto coś zmienić i poznać bardziej ekstremalne formy rozrywki! To będą nie tylko fantastyczne chwile, ale również niezapomniany dla Was czas.

W skład pakietu wchodzi:

- voucher escape room do pokoju mordercy,

- eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),

- wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Warianty cenowe vouchera:

- 220zł dla 2 osób

- 250zł dla 3 osób

- 280zł dla 4 osób

- 320zł dla 5 osób

Ważne informacje: W pokoju Dom Mordercy minimalny wiek uczestnika to 12 lat

Na imprezy integracyjne: Jesteś właśnie w trakcie poszukiwań idealnego miejsca na szkolenie pracowników? Ten voucher to idealna propozycja. Emocje, które towarzyszą rozwiązywaniu zagadek w pokoju mordercy, to dobry moment na umocnienie więzi pracowniczych i pracę w grupie. Taki voucher pomoże w zdrowej rywalizacji, a dodatkowo pracownicy będą się świetnie razem bawić! Pamiętaj, że silny team to zgrany team, a więc do dzieła!

Na wieczór kawalerski: Ekstremalne i niezapomniane niespodzianki podczas wieczoru kawalerskiego są już tradycją. Voucher do Pokoju Mordercy, to wspaniały pomysł i możliwość przeniesienia się do zupełnie innego świata. Przyjaciele pana młodego, którzy są fanami gier strategicznych będą wniebowzięci i znowu poczują się jak dzieci.

Dla brata: Czasem trudność sprawia nam wybór odpowiedniego prezentu dla braci. Kolejna gra komputerowa? Bywa tak, że nie wiemy, która gra na pewno spodoba się bratu. Za to voucher do pokoju mordercy będzie na pewno czymś nowym i emocjonującym. Rozwiązywanie zagadek wymagające logicznego myślenia, to idealna gratka dla brata. Ponadto, taka gra pozwoli mu zapomnieć o egzaminach czy pracy oraz wszelkich codziennych troskach.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.