× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na sesję family "Foto Rodzinka" | Łódź
Voucher na sesję family "Foto Rodzinka" | Łódź

Karta podarunkowa na rodzinną sesję zdjęciową w pakietach po 10 lub 20 zdjęć to nietuzinkowy pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Doświadczona ekipa fotografów z Łodzi uwieczni na zdjęciach magiczne momenty rodzinnej sielanki. Jest to fantastyczne rozwiązanie, gdy masz mało czasu na wybór prezentu – voucher na rodzinną sesję zdjęciową możesz zamówić nawet dzień przed uroczystością, a my dostarczymy go na wybrany adres.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 280.00 zł

gift Voucher na sesję family "Foto Rodzinka" | Łódź

Karta prezentowa na rodzinną sesję zdjęciową, podarowana mamie na Dzień Matki czy parze przyjaciół na rocznicę ślubu, to spełnienie marzeń o pięknych zdjęciach, na których zbierze się cała rodzina. Jeśli rodzina najlepiej czuje się w domu, fotografowie gwarantują dojazd do klienta, jednak równie dobrze można zdecydować się na przykład na fotografie na łące w piknikowym stylu? Dla naszej ekipy nie ma rzeczy niemożliwych! Zdjęcia całej rodziny, często wielopokoleniowej – od maluszka do staruszka – mają niewyobrażalną wartość pamiątkową. Gdy wspominamy dawne czasy, chwile z bliskimi, to właśnie zdjęcia są kotwicą łączącą nas z przeszłością. Karta podarunkowa na rodzinną sesję to pełen miłości sposób, by pokazać, że wiemy co dla danej osoby jest ważne. Pamiętaj, aby w treści vouchera wpisać pozytywną dedykację dla obdarowywanych. To jakby zapakować w voucher cząstkę siebie, która będzie z bliską nam osobą nie tylko w dniu jej święta, ale za każdym razem, gdy przeczyta życzenia.

W skład pakietu wchodzą:

  • zdjęcia na 2 płytach CD (10 lub 20 zdjęć)
  • sesja w studio lub w domu (ew. dojazd do klienta)
  • kreator życzeń
  • opakowanie na voucher
  • wysyłka na wskazany adres

DLA MAMY: Bezskutecznie prowadzisz poszukiwania nietuzinkowego prezentu na Dzień Matki, jej urodziny albo imieniny? Czas coraz bardziej się kurczy i czujesz, że znowu zostanie Ci kupić piękny, lecz nietrwały bukiet kwiatów? Proponujemy prezent-niespodziankę, który sprawi Twojej mamie całe mnóstwo radości – karta podarunkowa na rodzinną sesję zdjęciową będzie dla niej okazją, by zebrać całą rodzinę razem. Piękne profesjonalne zdjęcia, na których wreszcie cała familia będzie w komplecie. Teraz może się to wydawać sentymentalne, ale po latach Wasze zdjęcia będą dla niej bezcennym skarbem. Doświadczona ekipa fotografów postara się, abyście podczas sesji czuli się swobodnie i komfortowo. Poza tym sami wybierzecie czas i scenerię sesji. Warto poświęcić chwilę, żeby w tym roku, zamiast zwyczajowej bombonierki, podarować mamie podarunek, który wywoła na jej twarzy pełen niedowierzania uśmiech.


DLA SIOSTRY / BRATA: Zbliża się rocznica ślubu siostry i szukasz wyjątkowego prezentu, który uświetni ten dzień? Czegoś nietuzinkowego – podarunku, którego nie dostaną od nikogo innego? Zapomnij o drogim alkoholu, blenderze czy designerskiej lampie. Karta podarunkowa na rodzinną sesję zdjęciową to fantastyczna okazja do spotkania i spędzenia czasu z całą rodziną, zwłaszcza, że efektem sesji będzie urocza pamiątka. Zdjęcia zrobione podczas spotkania z fotografem mogą w przyszłości stać się drogocennym, rodzinnym skarbem. Rzadko zdarza się okazja, by zebrać razem całą familię – od najmniejszych członków rodziny po tych w poważnym wieku. Voucher podarowany z miłością to fantastyczny pomysł na prezent last minute, gdy zostało już niewiele czasu do uroczystości. Pełna miłości karta podarunkowa z wpisanymi przez Ciebie życzeniami może zostać zamówiona nawet w ostatniej chwili.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.