× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na sesję rodzinną - Fotograficzna Familiada | Gdańsk
Voucher na sesję rodzinną - Fotograficzna Familiada | Gdańsk

Karta prezentowa na rodzinną sesję zdjęciową wykonaną przez profesjonalnego fotografa stanie się okazją do wspólnego spędzenia czasu i bezcenną pamiątką dla całej Waszej rodziny. Nasz zespół fotografów działający na terenie Trójmiasta posiada długoletnie doświadczenie w uwiecznianiu wyjątkowych chwil i sprawi, że wspólnie spędzona sesja będzie dla Was wspaniałą zabawą. 15 magicznych zdjęć, które wybrana przez Ciebie osoba dostanie na nośniku DVD będzie perełką na torcie wyjątkowego podarunku.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 630.00 zł

gift Voucher na sesję rodzinną - Fotograficzna Familiada | Gdańsk

Nie wiesz, co podarować w prezencie imieninowym dla babci albo dziadka, a może szukasz podarunku na okrągłą rocznicę rodziców? Podaruj swoim bliskim okazję, by zebrać całą rodzinę i w kameralnej atmosferze uwiecznić wspólne chwile. Karta prezentowa na rodzinną sesję zdjęciową jest nietuzinkowym pomysłem, by powiedzieć ważnym dla Ciebie osobom – kocham Was, kocham naszą rodzinę. Zdjęcia zrobione podczas profesjonalnej sesji będą miały specjalne miejsce w rodzinnym albumie, mogą zostać wywołane w dużym formacie i powieszone na ścianie, aby cieszyć oczy odwiedzających dom gości. Do wyboru sesja w plenerze, studio fotograficznym albo domu rodzinnym. Taki prezent dla rodziców czy dziadków może być składkowym podarunkiem od całej familii. Nie zapomnijcie wpisać w treści vouchera najlepszych życzeń dla dziadków czy rodziców – wszyscy razem, czy każdy z osoba, napiszcie, jak bardzo są dla Was ważni – dla nich takie gesty znaczą więcej niż najbardziej wysublimowane podarunki.

W skład pakietu wchodzi:

  • 15 fotografii z sesji rodzinnej na płycie DVD,
  • sesja w plenerze, w studio lub w domu (możliwy dojazd do klienta),
  • kreator życzeń,
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

DLA RODZICÓW: Zbliża się rocznica ślubu Twoich rodziców, a może wspólnie z narzeczonym szukacie idealnego prezentu, by podziękować im za pomoc w przygotowaniach do Waszego Wielkiego Dnia? Karta prezentowa na rodzinną sesję zdjęciową wykonaną przez profesjonalnego fotografa sprawi im niewypowiedzianą przyjemność. Cała rodzina zebrana wspólnie, spędzająca razem czas i uwieczniona na wyjątkowych fotografiach – dla rodzicielskiego serca nie ma piękniejszej niespodzianki. Możecie wybrać miejsce sesji albo poradzić się doświadczonego fotografa – najważniejsze, by cała Wasza rodzina czuła się swobodnie. Zdjęcia w plenerze, nad jeziorem, w parku, w domowej scenerii, a może w profesjonalnym studio? Decyzja należy tylko do Was. Dołączone do karty prezentowej życzenia od całej rodziny będą dla Waszych rodziców wisienką na torcie najpiękniejszego prezentu.
DLA DZIADKÓW: Zbliżają się imieniny Twojego dziadka lub babci, a może niedługo obchodzą okrągłą rocznicę ślubu? Spraw dziadkom niewypowiedzianą radość i podaruj im kartę prezentową na rodzinną sesję zdjęciową. Cała rodzina w komplecie uwieczniona na profesjonalnych zdjęciach – takiej niespodzianki nic nie pobije. Rodzinny album Twoich dziadków wzbogaci się o wyjątkowe zdjęcia, a dla Was sesja będzie okazją, by spotkać się  i uczcić razem ich święto. Sesja może odbyć się na świeżym powietrzu w plenerze, np. w parku, ogrodzie botanicznym czy lesie, w domowych pieleszach albo profesjonalnym studio. To do Was należy decyzja, gdzie będziecie czuć się najlepiej. Nasz profesjonalny zespół fotografów w razie potrzeby doradzi Wam najlepsza opcję. Nie zapomnijcie wpisać do treści vouchera najlepszych życzeń dla dziadków – słowa prosto z serca czy piękny wiersz specjalnie dla nich – taki gest do końca rozpuści serca Waszych staruszków.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.