× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Indywidualna lekcja fotografii dla początkujących lub lekcja fotografii wnętrz | Poznań
Indywidualna lekcja fotografii dla początkujących lub lekcja fotografii wnętrz | Poznań

Posiadanie aparatu i regularne wrzucanie zdjęć na portale społecznościowe nie czyni nas jeszcze fotografami. Bez kluczowych umiejętności nawet najlepszej jakości sprzęt zda się na nic. Twój bliski uwielbia robić zdjęcia i myśli o założeniu własnej działalności? Pomóż mu zrobić pierwszy krok na drodze do sukcesu. W zależności od jego zainteresowań podaruj mu voucher na indywidualną lekcję fotografii dla początkujących lub lekcję fotografii wnętrz.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 360.00 zł

gift Indywidualna lekcja fotografii dla początkujących lub lekcja fotografii wnętrz | Poznań

Popularność telefonów ze świetnej jakości aparatami oraz wachlarz aparatów cyfrowych dostępnych na rynku sprawia, że każdego dnia miliony nowych zdjęć zalewają sieć. Jak wśród morza fotografii wyróżnić się w social mediach czy na rynku fotograficznym? Jak zdobyć wiernych klientów i nowych followersów? Kluczem do sukcesu jest stałe podnoszenie kwalifikacji. Masz w gronie znajomych pasjonata robienia zdjęć, który marzy, aby fotografia stała się jego sposobem na życie? Bądź jego dobrym duchem i pomóż mu spełnić zawodowe marzenie. Podaruj mu voucher na indywidualną lekcję fotografii dla początkujących. Podczas intensywnego dwugodzinnego kursu amator zdobędzie wiedzę na temat podstawowych zagadnień związanych z fotografią. Dowie się, jak działają najważniejsze programy w posiadanym aparacie, co oznaczają pojęcia: trójkąt ekspozycji, przesłona oraz ISO, jaki jest czas migawki, czym jest zasada trójpodziału, głębia ostrości oraz słynna fotografia ruchu. Po wysłuchaniu porad zawodowca przyjdzie pora na krótki test. Pod czujnym okiem nauczyciela, robiąc zdjęcia, szczęśliwy posiadacz vouchera sprawdzi, czy przyswoił nowe informacje.
A może chciałbyś sprawić przyjemność bliskiej osobie, która pracuje w tym zawodzie i pragnie podnieść swoje kwalifikacje i poszerzyć fotograficzne horyzonty? Zafunduj jej lekcję fotografii wnętrz. W ramach tego pakietu obdarowana osoba będzie miała do wykorzystania dwugodzinne spotkanie z doświadczonym fotografem. Podczas niego dowie się istotnych szczegółów na temat sprzętu, a także zdobędzie cenną wiedzę dotyczącą podstawowych zagadnień związanych z fotografią nieruchomości. Pozna dokładne funkcje programów w aparacie, zależności między poszczególnymi parametrami oraz techniki profesjonalnej obróbki zdjęć. Na koniec szkolenia skonfrontuje teorię z praktyką. Skupi się na tym, co lubi robić najbardziej – pod czujnym okiem fotografa wykorzysta jego wskazówki, stojąc za obiektywem. Dzięki Tobie stanie się nie tylko prawdziwym mistrzem fotografii, ale także pasjonatem architektury wnętrz!

W skład pakietu wchodzi:

  • 2-godzinna lekcja fotografii dla początkujących lub lekcja fotografii wnętrz – w zależności od wybranego wariantu,
  • podczas lekcji dla początkujących: omówienie podstawowych zagadnień związanych z fotografią (programy w aparacie, trójkąt ekspozycji, pojęcie przesłony, ISO, czas migawki, zasada trójpodziału, głębia ostrości, fotografia ruchu), praktyczne wykorzystanie wiedzy w terenie,
  • podczas lekcji fotografii wnętrz: omówienie sprzętu, omówienie podstawowych zagadnień związanych z fotografią nieruchomości (programy w aparacie, trójkąt ekspozycji, HDR, tworzenie panoram), obróbka zdjęć, programy do obróbki, praktyczne wykorzystanie wiedzy,
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

DLA MIŁOŚNIKA FOTOGRAFII: Każdy z nas ma w swoim otoczeniu bliską osobę, która nie rozstaje się z aparatem i skrupulatnie przerabia każde zdjęcie wrzucone do sieci. Pomóż jej rozwinąć skrzydła w tej dziedzinie – podaruj jej voucher na indywidualną lekcję fotografii z doświadczonym praktykiem tego zawodu. Dzięki kilku wypróbowanym sztuczkom, zdjęcia obdarowanej osoby zyskają na jakości. Wskazówki fotografa uświadomią amatora, na co powinien zwracać uwagę, kupując sprzęt czy wybierając plener do sesji. Intensywna lekcja fotografii to także cenny wpis do CV i pierwszy krok na drodze do przekucia pasji w swoją pracę. Dzięki Tobie, Twój bliski zacznie robić to, co naprawdę kocha! Ani się obejrzysz, a zostanie mistrzem w swoim fachu.
DLA POCZĄTKUJĄCEGO FOTOGRAFA: Twój znajomy założył swojego fanpage’a i zaczyna zarabiać na robieniu zdjęć? Znasz kogoś, kto studiuje fotografię i chciałby poszerzyć swoje horyzonty w tym zakresie? Voucher na lekcję fotografii wnętrz świetnie sprawdzi się jako prezent dla osoby, która posiada podstawowe umiejętności w tym zakresie i chciałaby dalej zgłębiać tajniki profesjonalnego robienia zdjęć. Nauka fotografowania wnętrz to prawdziwy warsztat tego zawodu. Twojego znajomego czeka zabawa z właściwym wykadrowaniem mebli, odpowiednim oświetleniem elementów aranżacyjnych i wydobywaniem intensywnych kolorów fotografowanych obiektów. Zdobycie kolejnych umiejętności przysporzy mu nowych klientów i internetowych fanów jego twórczości.
Z OKAZJI URODZIN: Bliska osoba jest miłośnikiem nowych wyzwań? Kolejny rok życia to idealna pora na następne nowe doświadczenie. Zafunduj jej fotograficzną przygodę pod okiem praktyka. Dzięki kilkugodzinnemu szkoleniu jubilat nauczy się podstawowych zasad rządzących światem fotografii. Fotograf udzieli rad, które ułatwią codzienną obsługę aparatu. Dzięki nim osoba korzystająca z vouchera dowie się, jak robić perfekcyjne selfie, pozna podstawowe zasady działania programów w aparacie i metody obróbki graficznej. Jak za dotknięciem magicznej różdżki zniknie ciągły problem walki ze złym oświetleniem. Koniec z narzekaniem na słabą jakość zdjęć w ruchu. Lekcja fotografii połączy przyjemne z pożytecznym.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.