× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na indywidualne lekcje tańca dla dwojga | Bydgoszcz
Voucher na indywidualne lekcje tańca dla dwojga | Bydgoszcz

Szukasz ciekawego prezentu dla pary? Voucher na indywidualne lekcje tańca będzie dobrym pomysłem na prezent dla aktywnego i lubiącego wyzwania duetu. Podczas indywidualnej lekcji tańca pod okiem wykwalifikowanego instruktora będą mogli przygotować się do studniówki, gorącej nocy sylwestrowej czy przed szampańskim weselem. Salsa, rumba czy dostojny walc? Para obdarowana voucherem będzie mogła wybrać swój ulubiony styl i przećwiczyć go pod okiem eksperta.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na indywidualne lekcje tańca dla dwojga | Bydgoszcz

Zaproszenie na lekcje tańca dla pary to bardzo kreatywny podarunek. Para będzie miała okazję, by zrobić razem coś nowego, nauczyć się praktycznej umiejętności, a na dodatek dobrze się bawić. Po indywidualnym kursie tańca będą mogli śmiało wkroczyć na sylwestrowy parkiet lub dumnie zacząć poloneza podczas studniówki. Może obdarowana zaproszeniem para wybierze latynoski taniec towarzyski? Po kursie pod okiem instruktora będą mogli śmiało wybrać się na randkę do hiszpańskiej salsoteki czy też do klubu w ich mieście i stać się królową i królem parkietu.

Zajęcia taneczne odbędą się w szkole tańca zlokalizowanej w sercu Bydgoszczy. Już od blisko 30 lat jest ona prowadzona przez małżeństwo tancerzy, którzy w organizację zajęć wkładają całe serce, a podejście do tańca i pasja są tam niemal zaraźliwe. Szkoła wykształciła wielu wybitnych tancerzy turniejowych. Podaruj zaproszenie na kurs, który obudzi pasję i wyzwoli wspaniałe emocje!

 

Do wyboru masz różne warianty voucherów prezentowych.

Zaproszenie na indywidualną lekcję tańca dla pary

Dzięki temu voucherowi obdarowana para będzie mogła pod okiem eksperta wkroczyć w magiczny świat sztuki tańca. Jedna dobrze przeprowadzona lekcja salsy czy bachaty rozbudzi ich zmysły. Znając podstawowe kroki, będą mogli śmiało wyruszyć do pobliskiej salsoteki. A może wybiorą tango lub dostojnego walca? Indywidualna lekcja będzie trwała 45 minut – mogą ją wykorzystać na swój sposób.

 

Zaproszenie na 2 indywidualne lekcje tańca dla pary

W tym wariancie para obdarowana voucherem będzie mogła skorzystać z pakietu dwóch indywidualnych lekcji tańca trwających po 45 minut. Dwa spotkania wystarczą, by para poznała podstawowe kroki i proste figury, które połączą w całość podczas gorącej nocy sylwestrowej lub podczas rodzinnego wesela.

 

Zaproszenie na 5 indywidualnych lekcji tańca dla pary

Ten voucher dedykowany jest dla ambitnej pary. Podczas 5 indywidualnych lekcji pod okiem czujnego instruktora para będzie mogła nauczyć się wielu rodzajów tańca towarzyskiego. Powinni też opanować ciekawe i efektowne figury, które mogą okazać się przydatne podczas imprezy, wesela czy zabawy sylwestrowej. Każda lekcja to 45 minut intensywnej pracy nad postawą, krokami i koordynacją. To spore wyzwanie, ale też ogromna przyjemność! Panie, Panowie – bal czas zacząć!

W skład pakietu wchodzi:

  • voucher na indywidualne lekcje tańca dla dwóch osób w wybranym wariancie,
  • kreator życzeń,
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

 

Warianty cenowe vouchera na indywidualne lekcje tańca dla dwojga:

  • 1 indywidualna lekcja tańca towarzyskiego dla pary w cenie 80 zł.
  • 2 indywidualne lekcje tańca towarzyskiego dla pary w cenie 160 zł.
  • 5 indywidualnych lekcji tańca towarzyskiego dla pary w cenie 350 zł.

Dla par.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.