× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Indywidualne Warsztaty z Ceramiki dla Przyjaciół | Szczecin
Indywidualne Warsztaty z Ceramiki dla Przyjaciół | Szczecin

Bony upominkowe na Indywidualne Warsztaty z Ceramiki dla Twoich Przyjaciół w Szczecinie

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 899.99 zł

gift Indywidualne Warsztaty z Ceramiki dla Przyjaciół | Szczecin

Prezentujemy voucher na Indywidualne Warsztaty z Ceramiki dla Przyjaciół, które odbędą się w malowniczym mieście Szczecin. Podczas tych warsztatów uczestnicy będą mieć okazję nauczyć się podstawowych technik pracy z gliną oraz stworzyć własne unikatowe dzieła ceramiczne. Pod okiem doświadczonego instruktora będą mogli wykazać się swoją kreatywnością i talentem, tworząc piękne przedmioty rękodzielnicze, które będą miłą pamiątką z wspólnie spędzonego czasu. To doskonały prezent dla osób lubiących twórczą aktywność oraz chcących spędzić czas z przyjaciółmi w nietypowy sposób. Odkryj swoją artystyczną duszę podczas warsztatów z ceramiki w Szczecinie!

Serdecznie zapraszamy na Indywidualne Warsztaty z Ceramiki dla Przyjaciół, które odbędą się w naszym studiu w Szczecinie. Podczas warsztatów będziecie mieli okazję poznać tajniki ceramiki pod okiem doświadczonej artystki. Każdy z uczestników będzie mógł stworzyć własne, unikalne dzieło, które będzie można zabrać ze sobą po warsztatach.

Terminy warsztatów są ustalane indywidualnie, dlatego prosimy o kontakt w celu umówienia się na dogodny termin. Voucher obejmuje udział dla dwóch osób, więc będziecie mogli dzielić tę kreatywną przygodę ze swoim przyjacielem lub przyjaciółką.

To doskonała okazja na spędzenie czasu w miłym towarzystwie, rozwijanie swojej artystycznej duszy i tworzenie niepowtarzalnych przedmiotów. Zaskocz swoich bliskich oryginalnym prezentem i zapewnij im niezapomniane doświadczenie w świecie ceramiki.

Zapraszamy do skorzystania z tego wyjątkowego vouchera i spełnienia marzeń o stworzeniu własnych ceramicznych arcydzieł!

Szczecin zaprasza Ciebie i Twoich przyjaciół na Indywidualne Warsztaty z Ceramiki! Spędźcie razem czas na kreatywnej i relaksującej działalności, tworząc własne unikatowe dzieła sztuki. Zdobądźcie nowe umiejętności pod okiem doświadczonego ceramika i stwórzcie razem niesamowite projekty, które będą nie tylko piękną ozdobą Waszych domów, ale także wspaniałą pamiątką ze wspólnie spędzonego czasu. Zarezerwujcie już teraz swój voucher na Indywidualne Warsztaty z Ceramiki i podarujcie sobie i swoim przyjaciołom niezapomniane doświadczenie twórczego!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.