× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Terenowa Jazda Off Road 4x4 w fotelu pilota / pasażera (0,5h) | Świecie
Terenowa Jazda Off Road 4x4 w fotelu pilota / pasażera (0,5h) | Świecie Terenowa Jazda

Voucher na przejażdżkę terenową Off Road 4x4 w fotelu pilota / pasażera (0,5 godziny)

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 199.00 zł

gift Terenowa Jazda Off Road 4x4 w fotelu pilota / pasażera (0,5h) | Świecie

Prezentacja produktu:

 

 1. Jazda samochodem terenowym jako pilot, w fotelu pasażera.

  Samochód prowadzony przez doświadczonego kierowcę-instruktora. Krótkie,

  nie wliczane do czasu jazdy, ale niezbędne szkolenie teoretyczne i BHP,

  a następnie wyjazd w teren.

 2. Czas w terenie 0,5 godziny.

 3. Prezent dla 1 osoby.

 4. W cenie możliwość uczestnictwa jednej osoby towarzyszącej. W chwili ustalania terminu realizacji należy powiadomić wykonawcę. Osoba towarzysząca musi mieć ukończone 13 lat.

 5. Realizacja samochodem terenowym Suzuki Vitara. Samochód specjalistycznie przygotowany do off-rodu i wyposażony w niezbędny sprzęt.

 6. Realizacja przez cały rok od poniedziałku do niedzieli. Możliwość ograniczonej realizacji prezentu w dni ustawowo wolne od pracy, takie jak święta państwowe i kościelne oraz w tzw. okresie urlopowym, czas ferii i wakacji.

 7. Termin realizacji należy ustalić z wykonawcą z 21 dniowym wyprzedzeniem.

 8. Rezerwację można odwołać do 48 godzin przed umówionym terminem realizacji.

 9. Warunki pogodowe mają wpływ na realizację prezentu. W przypadku drastycznego załamania się pogody (skrajne upały lub minusowe temperatury, opady atmosferyczne, wichura) realizacja może być niemożliwa. Decyzję podejmuje wykonawca i ustalany jest inny termin realizacji.

 10. Miejsce realizacji okolice Świecia n/W woj. kujawsko-pomorskie. Jazda w naturalnym terenie. Atrakcyjne tereny off roadowe obfitujące w bezdroża, lasy. Wiele przeszkód terenowych: błotniste i piaszczyste odcinki, podjazdy, zjazdy, trawersy, pagórki, doliny, wąwozy, rowki.

 11. Miejsce spotkania:

  -pasjonaci4x4.pl, 86-100 Świecie ul. Zamkowa 9.

  -Stacja Paliw GENERON 86-100 Świecie ul. Chełmińska 22

  -Vistula-Hotel 86-100 Świecie ul. Bydgoska 1.

  Wykonawca może ustalić inne miejsce spotkania, o czym powiadomi uczestnika.

 12. Zalecane obuwie i ubranie, w którym czujesz się dobrze i swobodnie, które możne ulec przemoczeniu i zabrudzeniu. Stosowne do pory roku.

 13. Ograniczenia: prezent nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży. Uczestnik musi mieć ukończone 13 lat. Do 18 roku realizacja w obecności prawnego opiekuna. Uczestnik i opiekun nie może być pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Voucher na przejażdżkę terenową Off Road 4x4 w fotelu pilota/pasażera (0,5 godziny) daje możliwość jazdy samochodem terenowym w roli pilota lub pasażera. Samochód jest prowadzony przez doświadczonego kierowcę-instruktora, a przed wyjazdem odbywa się krótkie szkolenie teoretyczne i BHP. Czas spędzony w terenie wynosi 0,5 godziny.

Prezent przeznaczony jest dla jednej osoby, ale w cenie jest także możliwość uczestnictwa towarzyszącej osoby. Osoba towarzysząca musiała ukończyć 13 lat. Realizacja odbywa się przez cały rok od poniedziałku do niedzieli, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych i okresów urlopowych.

Realizacja odbywa się samochodem terenowym Suzuki Vitara, który jest specjalnie przygotowany do off-rodu i wyposażony w niezbędny sprzęt. Teren jazdy znajduje się w okolicach Świecia n/W woj. kujawsko-pomorskie i oferuje atrakcyjne tereny off roadowe z różnymi przeszkodami terenowymi.

Miejsce spotkania może być ustalone w jednym z trzech punktów w Świeciu, ale wykonawca może także zorganizować inne miejsce spotkania. Należy ubrać się odpowiednio do warunków pogodowych i w obuwie, które może ulec zabrudzeniu lub przemoczeniu.

Ograniczenia dotyczą kobiet w ciąży, które nie mogą brać udziału w prezentacji, oraz uczestników muszących mieć ukończone 13 lat, a w przypadku do 18 roku życia wymagana jest obecność prawnego opiekuna. Uczestnik i opiekun nie mogą być pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Rezerwację można odwołać do 48 godzin przed umówionym terminem realizacji, a realizacja może być niemożliwa w przypadku drastycznych warunków pogodowych, co wymaga ustalenia innego terminu z wykonawcą.

Voucher na przejażdżkę terenową Off Road 4x4 w fotelu pilota / pasażera (0,5 godziny) jest skierowany do wszystkich miłośników adrenaliny i przygody, którzy pragną doświadczyć niezapomnianych emocji podczas jazdy po trudnym terenie. Ta niepowtarzalna oferta jest idealna zarówno dla osób posiadających doświadczenie w prowadzeniu samochodów terenowych, jak i dla tych, którzy chcą czerpać radość z przeżywania ekscytujących chwil jako pasażerowie.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.