× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Kurs nurkowania z certyfikatem | Warszawa
Kurs nurkowania z certyfikatem | Warszawa

Stan nieważkości pod wodą bardzo często porównuje się do uczucia, jakie towarzyszy astronautom w kosmosie. Nurkowanie pozwala także odkryć nowy, niezwykły świat, tak obcy zwykłym śmiertelnikom. Voucher na pełny kurs nurkowania, który kończy się certyfikatem to propozycja podarunku zarówno dla nastolatka, jak i dorosłego. Najpierw kurs, a potem nurkowanie z delfinami w Portugalii!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 1620.00 zł

gift Kurs nurkowania z certyfikatem | Warszawa

Podaruj bliskiemu przygodę, pozytywne emocje, które na zawsze już będzie wiązał z prezentem otrzymanym od Ciebie! Voucher na pełny kurs nurkowania, który kończy się oficjalnym wręczeniem certyfikatu nurka PADI Open Water Diver, który uprawnia do nurkowania do 18 m głębokości. Właściciel vouchera pozna podstawy bezpiecznego nurkowania swobodnego, sprzęt nurkowy i technikę nurkowania oraz nabędzie umiejętność planowania i organizowania bezpiecznych nurkowań. Wszystkie te umiejętności zdobędzie podczas czterech spotkań na basenie zakończonych egzaminem teoretycznym (uczestnik kursu otrzyma wszystkie potrzebne materiały). Ponadto wykona cztery nurkowania w wodach otwartych (w jeziorze lub w morzu). Nie ważne, czy jest to prezent dla dziecka, czy dla dorosłego. Obdarowana osoba znajdzie się pod okiem profesjonalnego instruktora nurkowania, który będzie czuwał nad jej bezpieczeństwem. Kurs będzie odbywał się w dostosowanym do potrzeb Twojego bliskiego tempie, tak, by ten poczuł się odważnym i pewnym siebie. Program pozwala zarówno dzieciom, jak i dorosłym na rozwijanie umiejętności nurkowania i poszerzanie wiedzy o nowej umiejętności, jaką jest nurkowanie oraz daje dużo dobrej, prawdziwej zabawy. Kurs odbędzie się początkowo w basenie krytym w ciepłej wodzie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów nurkowania, następnie przeniesie do otwartych zbiorników wodnych. Nurkowanie jest niezwykłym sposobem aktywności fizycznej, gdyż łączy w sobie trening siłowy i ćwiczenia krążeniowe, minimalnie obciążając stawy. Od wieków znane są zalety pływania, teraz bliska Ci osoba będzie się mogła o nich przekonać na własnej skórze! Poza wzmocnieniem stawów, rozwojem mięśni i korekcji kręgosłupa, nurkowanie jest także formą odpoczynku od codziennego stresu, odpręża i wycisza. Co więcej, uprawiając inne rodzaje sportów, zużywamy około jednej czwartej wdychanego tlenu, podczas gdy nurek dysponuje ograniczoną ilością tlenu, więc uczy się, jak go oszczędzać i wchłonąć więcej. Samo zdrowie!

 

W skład vouchera wchodzi:

  • pełny kurs nurkowania, po którym uczestnik otrzyma międzynarodowy certyfikat nurka PADI Open Water Diver uprawniający do nurkowania do 18 m głębokości,
  • 4 spotkania na basenie oraz 4 zajęcia nurkowania na otwartych wodach,
  • opieka profesjonalistów,
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Ważne informacje:

  • Dostępność: przez cały rok w czwartki od 19:15 a 21:30.
  • Czas trwania: 4 spotkania na basenie po 2,5 h (teoria i praktyka) + 4 zajęcia nurkowania na otwartych wodach.
  • Wskazówki dla uczestników: każdy uczestnik powinien mieć przygotowany kostium kąpielowy, czepek, klapki, ręcznik. 
  • Minimalny wiek: 10 lat. Cena nie zawiera certyfikatu na zakończenie kursu (230 zł). Osoby towarzyszące mogą siedzieć na trybunach, które są na basenie, jednak zapraszamy, żeby się nie nudzić, tylko wejść też do wody.
  • Warunki rezerwacji: min. 7 dni przed realizacją vouchera. Voucher skierowany jest na kurs nauki nurkowania, który odbędzie się w Warszawie.

DLA MĘŻA: Twój mąż wraca od jakiegoś czasu z pracy wypompowany i zmęczony? Zadbaj o jego zdrowie i podaruj mu voucher na kurs nurkowania. Jego kręgosłup, płuca i stawy podziekują Ci za to, a Ty będziesz świadkiem, jak budzi się w nim nowa pasja! Niech Twój mężczyzna znowu poczuje się jak superbohater, tylko, że tym razem w podwodnym świecie. Już słyszysz jak chwali się przed rodziną i przyjaciółmi nową umiejętnością? ;)
DLA DZIECKA: Szukasz pomysłu na zmotywowanie Twojego dziecka do ruchu i zabawy? Współcześni rodzice mają poważne zmartwienia dotyczące wad postawy ich dziecka. Ale mamy na to sposoby! Karta podarunkowa na kurs nurkowania sprawi cuda z sylwetką Twojej pociechy, ale także otworzy przed nią nowe możliwości, emocje i przygody! Twoje dziecko zobaczy, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, stanie się odważniejsze i otrzyma oficjalny certyfikat, który będzie mu o tym wszystkim przypominał!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.