× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na semestr nauki języka hiszpańskiego | Warszawa, Śródmieście
Voucher na semestr nauki języka hiszpańskiego | Warszawa, Śródmieście

Hola! ¿Qué tal? – To standardowe hiszpańskie przywitanie, które być może już znasz po wakacjach spędzonych w słonecznej Hiszpanii. Oprócz tego, że hiszpański jest niezwykle piękny, to jest drugim najpowszechniejszym językiem na świecie, więc jego znajomość przyda się na kilku kontynentach. Karta prezentowa na kurs semestralny języka hiszpańskiego to wyjątkowa szansa na zdobycie odpowiedniej ku temu wiedzy!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 1290.00 zł

gift Voucher na semestr nauki języka hiszpańskiego | Warszawa, Śródmieście

Nie wiadomo, co sprawia, że Hiszpanie to naród tak bardzo otwarty, sympatyczny i wyluzowany. Może to częstotliwość występowania dni słonecznych, dostępność do morza i dobra kuchnia, a może taka już ich natura. Z pewnością hiszpański to najszczęśliwszy język świata i tak właśnie wynika z niezależnych źródeł. Badania polegające na przeanalizowaniu około biliona słów z 10 najpopularniejszych języków, w których badacze posłużyli się między innymi źródłami z Google Books i Twittera, wykazały, że jest to język, którego użytkownicy częściej niż inni stosują w swoich wiadomościach słowa, takie jak miłość i śmiech. Dlatego, jeśli chcesz pomóc bliskiej osobie w drodze do szczęścia, to pomysł na prezent w formie vouchera na kurs hiszpańskiego jest idealny. Możesz również podarować voucher na kurs dla dwóch osób, dzięki czemu również Ty będziesz mieć okazję, aby wybrać się tam z kimś bliskim. Kurs jest dostępny dla każdego – niezależnie od stopnia zaawansowania – można rozpocząć przygodę z językiem od podstaw albo od razu przejść do poziomu C2. Voucher na kurs semestralny do jednej z najpopularniejszych szkół języka hiszpańskiego to nie tylko super prezent, ale też doskonała okazja na poznanie nowych osób. Dojazd do szkoły jest bardzo dogodny, bo zajęcia odbywają się w samym sercu Warszawy, a sama szkoła opiera się na doświadczeniu i tradycji Uniwersytetu w Salamance. Nawet najdroższy i najbardziej ekskluzywny prezent nie będzie doskonały, jeśli nie dołączysz do niego autorskich życzeń. Spraw, aby pięknie zapakowana karta wyglądała jeszcze lepiej!

W skład vouchera wchodzi:

  • semestralny 60-godzinny kurs języka hiszpańskiego dla 1 lub 2 osób – realizowany na wybranym z sześciu poziomów nauczania (A1, A2, B1, B2, C1, C2) zgodnych z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia ujednoliconym przez Radę Europy,
  • kreator życzeń,
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Warianty cenowe vouchera na semestralny kurs języka hiszpańskiego:

  • Kurs semestralny języka hiszpańskiego dla 1 osoby w cenie 1290 zł.
  • Kurs semestralny języka hiszpańskiego dla 2 osób w cenie 2490 zł.

Przy voucherze na kurs semestralny:

  • Posiadacz vouchera, który chce się zapisać na poziom wyższy niż A1 (inny niż od zera), musi umówić się z nami na test sprawdzający poziom znajomości języka hiszpańskiego. Test ten nie wiąże się z żadną opłatą.
  • Po przejściu ewentualnego testu poziomującego kursant dostaje informacje, o tym w jakie dni i o jakich godzinach odbywają się zajęcia w grupach, które odpowiadają jego zapotrzebowaniu. Kursy semestralne ruszają dwa razy do roku (na jesieni i w okolicach lutego). Każdy kurs może ruszyć w dowolnym momencie muszą być jednak przynajmniej 4 zainteresowane osoby.

DLA NIEJ/NIEGO jeśli jesteś chętny/na nauczyć się nowego języka obcego. 

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.