× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na kurs tańca towarzyskiego dla 1 lub 2 osób | Bydgoszcz
Voucher na kurs tańca towarzyskiego dla 1 lub 2 osób | Bydgoszcz 8 lekcji tańca dla 1 osoby

Voucher na lekcje tańca towarzyskiego to wyjątkowy prezent. Dzięki niemu osoba obdarowana zaproszeniem nie tylko będzie świetnie się bawić, ale też rozwinie swoje zdolności – tak ważne w codziennym życiu poczucie rytmu, świadomość własnego ciała oraz koordynację ruchową. A może dzięki Tobie odkryje nowy talent i będzie to dopiero początek pięknej przygody z tańcem? Panie i Panowie – bal czas zacząć!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 140.00 zł

gift Voucher na kurs tańca towarzyskiego dla 1 lub 2 osób | Bydgoszcz

Zaproszenie na kurs tańca towarzyskiego to bardzo szlachetny podarunek. To prezent złożony z emocji i pasji. Gest, za pomocą którego powiesz bliskiej Ci osobie: “hej, naprawdę mi na Tobie zależy”. Udział w takim kursie to prawdziwa okazja do niczym niezmąconej rekreacji dla ciała i duszy.

Zajęcia taneczne odbywają się w szkole tańca zlokalizowanej w sercu Bydgoszczy. Już od blisko 30 lat jest ona prowadzona przez małżeństwo tancerzy, którzy w organizację zajęć wkładają całe serce, a podejście do tańca i pasja są tam niemal zaraźliwe. Szkoła wykształciła wielu wybitnych tancerzy turniejowych. Podaruj zaproszenie na kurs, który obudzi pasję i wyzwoli wspaniałe emocje!

Warianty cenowe vouchera na kurs tańca towarzyskiego:

  • 8 lekcji tańca dla 1 osoby – 140 zł.
  • 16 lekcji tańca dla 1 osoby – 280 zł.
  • 8 lekcji tańca dla 2 osób – 280 zł.
  • 16 lekcji tańca dla 2 osób – 560 zł.

Do wyboru masz różne warianty voucherów prezentowych.

 

Zaproszenie na 8 lekcji tańca dla 1 osoby

Dzięki temu voucherowi osba obdarowana weźmie udział w miesięcznym intensywnym kursie tańca towarzyskiego. Zajęcia grupowe będą odbywać się dwa razy w tygodniu – każde trwają 60 minut. Miesiąc to wystarczający czas, aby zarazić się pasją do tańca towarzyskiego. Ogniste tango czy dostojny walc? Po tym kursie osoba obdarowana będzie mogła z pewnością siebie pląsać po tanecznych parkietach. Taka miesięczna przygoda z tańcem to przede wszystkim dużo endorfin i radości!

 

Zaproszenie na 16 lekcji tańca dla 1 osoby

W tym wariancie osoba obdarowana voucherem będzie mogła przez blisko dwa miesiące uczęszczać na zajęcia taneczne. To dobry plan na aktywny urlop czy pomysł na przełamanie rutyny praca – dom. W skład pakietu wejdzie 16 grupowych zajęć tanecznych, odbywających się dwa razy w tygodniu. Każda lekcja trwa 60 minut.

 

Zaproszenie na 8 lekcji tańca dla 2 osób

Voucher dedykowany dla dwóch osób – na przykład pary zakochanych, Twoich wspaniałych rodziców czy duetu najlepszych przyjaciółek. W dwupaku będą mogły odbyć miesięczny kurs tańca, składający się z 8 lekcji trwających 60 minut. Zajęcia będą odbywać się dwa razy w tygodniu. Para obdarowana voucherem będzie mogła nauczyć się skomponowanego specjalnie dla niej układu tanecznego, by później podbijać imprezowe parkiety. Bal czas zacząć!

 

Zaproszenie na 16 lekcji tańca dla 2 osób

W skład tego pakietu wchodzi karnet na intensywny kurs tańca dla 2 osób składający się z 16 lekcji. Każde zajęcia trwają 60 minut i odbywają się dwa razy w tygodniu. Zaproszenie to gwarantuje więc blisko 3 miesiące dobrej zabawy w rytmie muzyki. To świetny pomysł na prezent dla pary, która lubi razem próbować nowych rzeczy. Może dzięki Tobie odkryją swoją wspólną wielką pasję? Raz, dwa, cha-cha-cha!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.