× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Lot Usługowy Szybowcem za Wyciągarką | Warszawa
Lot Usługowy Szybowcem za Wyciągarką | Warszawa

Lot Usługowy Szybowcem za Wyciągarką - Gwarancja niezapomnianych emocji i niepowtarzalnych widoków!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 449.00 zł

gift Lot Usługowy Szybowcem za Wyciągarką | Warszawa

Usługa lotu szybowcem za wyciągarką to niezwykłe doświadczenie, które pozwala poczuć adrenalinę i swobodę lotu. Podczas takiego lotu szybowiec jest holowany przez wyciągarkę na wysokość, skąd pilot szybowca samodzielnie odłącza się i rozpoczyna lot swobodnie unosząc się w powietrzu.

Podczas lotu szybowcem za wyciągarką można podziwiać przepiękne widoki z lotu ptaka, obserwować ziemię z góry oraz poczuć niepowtarzalne wrażenia z lotu bez silnika. To doskonała okazja do zrelaksowania się i oderwania od codziennych trosk.

W trakcie lotu szybowcem za wyciągarką piloci szybowcowi mogą wykonywać różne akrobacje zależnie od umiejętności i doświadczenia. Dla osób, które szukają niezapomnianych wrażeń i chcą zasmakować lotniczej przygody to doskonały sposób na spędzenie czasu.

Lot Usługowy Szybowcem za Wyciągarką to atrakcyjna oferta dla osób chcących poczuć adrenalinkowe doznania lotnicze. W ramach usługi klient będzie holowany przez wyciągarkę na odpowiednią wysokość, a następnie zwolniony do swobodnego lotu szybowcem.

Podczas lotu szybowcem będzie można podziwiać przepiękne widoki z powietrza, doświadczyć uczucia lotu bezsilności oraz cieszyć się możliwością sterowania szybowcem pod okiem doświadczonego pilota.

Ta niezwykła przygoda zapewni niezapomniane wrażenia i świetną zabawę dla każdego miłośnika lotnictwa. Liczba miejsc dostępnych do rezerwacji jest ograniczona, dlatego warto skorzystać z tej wyjątkowej okazji i zarezerwować swój lot już teraz!

Loty usługowe szybowcem za wyciągarką są przeznaczone dla osób chcących doświadczyć lotu szybowcem, ale nie mających dostępu do lotniska dla szybowców. Dzięki wyciągarce, szybowiec jest holowany na odpowiednią wysokość, gdzie może rozpocząć lot bez potrzeby startu z pasa startowego. Ten rodzaj lotów jest idealny dla osób chcących spróbować swoich sił w szybownictwie, ale również dla tych, którzy chcą poczuć emocje lotu bez potrzeby uczenia się pilotażu szybowca.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.