× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Lot Zapoznawczy Samolotem (60 minut) | Rybnik
Lot Zapoznawczy Samolotem (60 minut) | Rybnik

Pierwszy lot samolotem: niezapomniane doznania i wyjątkowe emocje!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 999.00 zł

gift Lot Zapoznawczy Samolotem (60 minut) | Rybnik

Lot zapoznawczy samolotem to wyjątkowe przeżycie dla osób, które chcą poczuć się jak pasażerowie w prawdziwym samolocie. Podczas lotu zapoznawczego uczestnicy mają możliwość zobaczyć z lotu ptaka piękne widoki z góry, poczuć adrenalinkę i emocje związane z lotem oraz poznać tajniki pilotowania samolotu.

Podczas lotu zapoznawczego można również dowiedzieć się kilku ciekawych faktów dotyczących samej maszyny oraz zasad lotnictwa. To doskonała okazja do próby swoich sił w pilotowaniu samolotu pod okiem doświadczonego pilota, który będzie asystował i udzielał wskazówek.

Lot zapoznawczy samolotem może być także doskonałym prezentem dla kogoś bliskiego lub sposobem na spędzenie niezapomnianych chwil w towarzystwie przyjaciół lub rodziny. To emocjonujące przeżycie, które na długo pozostanie w pamięci uczestników i sprawi, że za każdym razem spojrzą nieco inaczej na niebo.

Lot zapoznawczy samolotem to wyjątkowe doświadczenie, które pozwala na poznanie lotnictwa i uczucia lotu bez konieczności spełniania rygorystycznych wymagań pilotów. Podczas takiego lotu pasażerowie mają okazję zobaczyć lotnisko z lotu ptaka, poczuć jak jest być na pokładzie samolotu w trakcie startu i lądowania oraz cieszyć się widokiem z okien kabiny. 

Piloci są zawsze obecni na pokładzie, ale to oni sprawiają, że lot jest bezpieczny i komfortowy dla wszystkich pasażerów. Podczas lotu zapoznawczego pasażerowie mogą dowiedzieć się więcej o pracy pilotów i załogi, zobaczyć jak wygląda kabina pilotów oraz nauczyć się różnych manewrów jak np. zakręty czy lot na różnych wysokościach. Jest to również doskonały sposób na pokonanie lęku przed lataniem, dać możliwość masowym zaprezentowania się w lotnictwie, a także niesamowita przygoda dla każdego, kto marzy o zostaniu pilotem.

Lot zapoznawczy samolotem jest dedykowany przede wszystkim osobom, które chcą doświadczyć lotu samolotem po raz pierwszy lub które boją się latania i chcą pokonać swoje lęki. Jest to również świetna opcja dla dzieci, które chcą zobaczyć krajobrazy z lotu ptaka oraz dla turystów, którzy chcą zobaczyć miasto lub region z powietrza. Lot zapoznawczy może być także atrakcją dla osób poszukujących nowych wrażeń i chcących zobaczyć swoje ulubione miejsca z nieco innej perspektywy.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.