× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Masaż Relaksacyjny | Bielsko-Biała
Masaż Relaksacyjny | Bielsko-Biała

Od dłuższego czasu jesteś przemęczona, a kawa z przyjaciółką nie wystarcza już by się zrelaksować?Potrzebujesz prawdziwego odpoczynku, a nie masz możliwości żeby wziąć urlop? Pamiętaj, że aby odpoczynek przyniósł rezultat wcale nie musi być długi. Z rozwiązaniem przychodzi Voucher na masaż relaksacyjny, dzięki któremu poczujesz się jak nowo narodzona bez wyjeżdżania na słoneczną wyspę!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 120.00 zł

gift Masaż Relaksacyjny | Bielsko-Biała

Masaż relaksacyjny jest jedną z form masażu, której głównym celem jest poprawa stanu psychosomatycznego osoby masowanej poprzez odprężenie ciała i umysłu oraz zniwelowanie skutków stresu i zmęczenia w organizmie. Jest to zabieg naturalny polegający na mechanicznej stymulacji tkanek organizmu za pomocą rąk terapeuty. Oddziałuje on na skórę, tkankę łączną, tkankę tłuszczową, mięśnie, ścięgna, więzadła, powięzi, zakończenia nerwowe w skórze, układ krwionośny i limfatyczny a także na ośrodkowy układ nerwowy i układ hormonalny czyli na umysł i emocje człowieka. Ponieważ wywiera bezpośredni i pośredni wpływ na organizm, stanowi integralną część odnowy biologicznej. Cieszy się on dużym powodzeniem nie tylko w gabinetach masażu ale także w gabinetach kosmetycznych oraz obiektach typu SPA i Wellness, gdzie stanowi jedną z podstawowych oferowanych usług, ponieważ redukuje wpływ stresu na ciało i psychikę. Dzięki swym licznym korzystnym efektom stosowany w profilaktyce wielu chorób.

Masaż relaksacyjny poprawa stanu psychosomatycznego osoby masowanej poprzez odprężenie ciała i umysłu oraz zniwelowanie skutków stresu i zmęczenia w organizmie.

DLA MAMY: Zastanawiasz się jaki prezent podarować mamie z okazji przejścia na emeryturę? Podaruj jej zaproszenie do salonu Spa na masaż relaksacyjny, który korzystnie wpłynie na wygląd jej skóry i sprawi, że poczuje się ona znowu młodo.
DLA PRZYJACIÓŁKI: Twoja przyjaciółka chciałaby popracować nad swoim wyglądem? Na dobry początek podaruj jej voucher na masaż relaksacyjny, dzięki któremu jej skóra zostanie wyraźnie odżywiona i nawilżona, a sama obdarowana będzie miała okazję do relaksu i odpoczynku.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.