× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na masaż leczniczy | wiele opcji | Warszawa
Voucher na masaż leczniczy | wiele opcji | Warszawa

Znowu strzyka Ci w karku, a ból utrudnia każdy ruch? A masaż wykonany przez żonę, mimo jej szczerych chęci, nie pomaga? Nie wiesz już co robić, a nie chcesz brać kolejnej tabletki przeciwbólowej? Chciałbyś w końcu zasypiać i budzić się bez bólu? Voucher na masaż leczniczy rozwiąże Twój problem! Ból minie, gdy tylko oddasz się w ręce naszych wykwalifikowanych masażystów, a radość życia wróci.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 210.00 zł

gift Voucher na masaż leczniczy | wiele opcji | Warszawa

Kolejny dzień z rzędu Twój partner narzeka na bolące plecy? Wiesz, że wpływ na to może mieć brak ruchu połączony z siedzącym trybem życia wynikającym z pracy w korporacji, ale jesteś świadomy tego, że na chwile obecną szanse na zmianę pracy są nikłe, jednak mimo wszystko a chciałbyś pomóc Twojemu bliskiemu? Podaruj mu kartę podarunkową na masaż leczniczy! Voucher na masaż leczniczy to idealny prezent, możesz go podarować każdemu, niezależnie od płci, wieku i jako jeden z nielicznych upominków pasuje na każdą okazję. Doświadczeni masażyści pomogą Obdarowanej osobie poradzić sobie z bólem, dzięki odpowiedniej technice masażu ciało przestanie być napięte, mięśnie zostaną rozluźnione a Obdarowany poczuje znaczącą ulgę.

W skład pakietu wchodzi :
- masaż leczniczy 60 lub 90 minut,
- wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
- eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).
Ważne ograniczenia:
Przeciwwskazaniem do zabiegu są: choroby nowotworowe, ciąża, choroby, choroby dermatologiczne
Ważne informacje: Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

TWOJA BABCIA: Twoją kochaną babcię , która opiekowała się Tobą całe dzieciństwo znowu męczy ból nóg? Domowe sposoby takie jak kompresy z ziół nie pomagają? Nie pozwól by dalej cierpiała i podaruj jej życie bez bólu by znowu mogła wychodzić na długie spacery do parku. Voucher na masaż leczniczy jej w tym pomoże.
TWÓJ TATA: Twój tata jest zawodowym kierowcą i spędza za kierownicą kilkanaście godzin dziennie? Tabletki ani maści już nie pomagają, a za kilka dni znowu wyjeżdża w długą trasę? Zastanawiasz się co w krótkim czasie przyniesie mu ulgę? Podaruj mu voucher na masaż leczniczy i spraw by ponownie czuł radość z pięknych krajobrazów i swojej pracy.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.