× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Masaż relaksacyjny na ciepłym aromatycznym olejku
Masaż relaksacyjny na ciepłym aromatycznym olejku

Jeśli szukasz niesamowitego prezentu dla bliskiej Ci osoby to podaruj jej voucher na masaż relaksacyjny na ciepłym aromatycznym olejku. Gwarantujemy, że na długo zapamięta ten dzień.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 120.00 zł

gift Masaż relaksacyjny na ciepłym aromatycznym olejku

Masaż relaksacyjny na ciepłym aromatycznym olejku ddziałuje on na skórę, tkankę łączną, tkankę tłuszczową, mięśnie, ścięgna, więzadła, powięzi, zakończenia nerwowew skórze, układ krwionośny i limfatyczny a także na ośrodkowy układ nerwowy i układ hormonalny czyli na umysł i emocje człowieka. Ponieważ wywiera bezpośredni i pośredni wpływ na organizm, stanowi integralną część odnowy biologicznej.

Cieszy się on dużym powodzeniem nie tylko w gabinetach masażu ale także w gabinetach kosmetycznych oraz obiektach typu SPA i Wellness, gdzie stanowi jedną z podstawowych oferowanych usług, ponieważ redukuje wpływ stresu na ciało i psychikę. Celem masażu aromaterapeutycznego jest wprowadzenie do organizmu przez skórę leczniczych substancji zawartych w olejkach oraz poprawa krążenia krwi. Przynosi on również – podobnie jak każdy masaż – fizyczne i psychiczne odprężenie. Tak więc masaż zapachowy również wspomaga leczenie

Voucher do wykorzystania przez 12 miesięcy od daty zakupu.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.