× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Tradycyjne metody pielęgnacji voucher na masaż rozgrzaną świecą | Szczecin
Tradycyjne metody pielęgnacji voucher na masaż rozgrzaną świecą | Szczecin 60 minut

Nie musisz od razu zapisywać się do lekarza, by zadbać o skórę i mięśnie. Dla osób zdrowych i zdrowszych polecamy wizyty w salonie SPA; zaznaj Zdrowia Poprzez Wodę i nie tylko! Wellness dostępne powinno być dla każdego, nie trzeba legitymować się żadnymi schorzeniami, by móc się odrobinę dopieścić. Stąd zapewne specyficzna kategoria salonu SPA, który oferuje wszystko to, co w formie zabiegu u lekarza byłoby ujęte w nawiasie, a niesłusznie. Czemu? SPA to zupełnie inny klimat, mniej przypominający salę operacyjną, a bardziej … no właśnie. Skoro nazwa nawiązuje do wody, a zabieg do ognia – jak nazwać oferowane wrażenie?

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 170.00 zł

gift Tradycyjne metody pielęgnacji voucher na masaż rozgrzaną świecą | Szczecin

Masz jakieś doświadczenia z homeopatią i ziołolecznictwem? Masaż rozgrzaną świecą w SPA to krok dalej. Zatem, jak między sauną a dermatologiem? Nie tylko.

Orientalna sceneria salonu SPA to zupełnie inne miejsce, niż medycznie sterylne gabinety lekarskie. Kiedy miewasz się dobrze, cały czas może być lepiej. Służbowa podróż, z miejsca na miejsce, przeprowadzka i tym podobne mogą być udane, a i tak po zrobionych kilometrach warto pomyśleć o miejscu gdzie można zaznać naprawdę głębokiego ukojenia. Takim właśnie przybytkiem jest zaufany salon SPA.

Co na miejscu? Może właśnie masaż rozgrzaną świecą? Przeciągi, dworce, samoloty, centra, trzeba mieć coś na podorędziu, by zaradzić niechcianym wrażeniom z takich miejsc.

Może nie potrzebujesz lekarza, ale cały czas przyda Ci się fachowa opieka, a w tym nutka eterycznych doświadczeń? Intensywne aromaty, wystrój i zabiegi wprowadzą Cię w nastrój, o którym nigdy wcześniej nie myślałaś. Medytacyjne, senne wrażenia i ciepły wosk wlewający się do mikroskopijnych otworów w skórze, tworząc przyjemną skorupę, pomogą Ci poczuć odprężenie, godne dedykowanego salonu.

Postaw na tradycyjne metody pielęgnacji, a specjalistyczną aparaturę zostaw tym, którzy realnie jej potrzebują. Pielęgnacja to nie dział diagnostyki.

Obsługa wprowadzi Cię w nastrój, którego nie osiągniesz innymi metodami. Leniwie sącząca się łuna płomyka świeczki, jakby lewitująca nad Twoim ciałem, tylko przyda atmosfery organicznej, naturalnej przestrzeni. Czas spędzony będziesz wspominać, jakbyś znajdowała się poza nim. Czy to możliwe? Odrobina odwagi wystarczy, masaż to zabieg przy pomocy ognia, ale na pewno nie zabawa z ogniem. Ze skórą kontakt będzie miał wyłącznie odpowiednio ciepły wosk. Spróbujesz, czy może, spróbujecie?

 

W skład pakietu wchodzi:

  • voucher dla 1 osoby na masaż rozgrzaną świecą
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)

DLA NIEJ: Nie trzeba jakichś wyszukanych rozwiązań, z głębin hurtowni aparatury medycznej, by zadbać o swoj dobrostan. Czasem wystarczy kilka prostych przedmiotów, które działają odkąd pamiętamy.

DLA KAŻDEGO: Kto woli zaczynać (lub kontynuować) przygodę ze SPA od nieskomplikowanych pomysłów na zadbanie o siebie? Salony mają tak zróżnicowane oferty, że może faktycznie, zdecydujmy się najpierw na coś prostego.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.