× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Nowa Ty, nowa jakość! Voucher na metamorfozę i sesję zdjęciową | Bydgoszcz
Nowa Ty, nowa jakość! Voucher na metamorfozę i sesję zdjęciową | Bydgoszcz

Prezent trafiony, zaskakujący i powodujący uśmiech u obdarowanej osoby to mit? Nie prawda! Niektórym mogłoby wydawać się nieistotne, w co się dziś ubrać, jednak właśnie te decyzje mogą mieć istotny wpływ na naszą karierę czy zmiany w jakości naszego życia osobistego. Wygląd to również jeden z tych elementów, które bardzo szybko mogą wpłynąć na naszą samoocenę i pewność siebie. Podaruj komuś bliskiemu wiarę w siebie i super look!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 480.00 zł

gift Nowa Ty, nowa jakość! Voucher na metamorfozę i sesję zdjęciową | Bydgoszcz

Upominek ze sklepu często może okazać się nietrafionym prezentem, który zamiast zajmować honorowe miejsce na półce, będzie zalegać w szafie. W kwestii prezentów dla bliskich powinniśmy decydować się na pomysłowe rozwiązania. Zaskocz bliską Ci osobę, której potrzebna jest zmiana w dotychczasowym życiu! Podaruj voucher na metamorfozę pod okiem profesjonalistów oraz sesję zdjęciową w studio, której efekty będą idealnym zwieńczeniem wejścia na nową drogę życia! Metamorfoza wizerunku to odkrycie nowej mocy, którą daje połączenie stylu i poczucia własnej wartości. Jest to również najprzyjemniejsza i najbardziej spektakularna forma przemiany, która dokonuje się pod okiem profesjonalistów. Obdarowana przez Ciebie osoba spędzi ok 3 godziny (czas realizacji dostosowany jest do indywidualnych potrzeb każdej klientki). Makijaż dobrany będzie do cery i urody właścicielki vouchera i wykonany przez doświadczoną wizażystkę i stylistkę po konsultacji. Uwydatni wszystkie elementy urody i zamaskuje drobne mankamenty tak, aby pani Twojego serca dobrze się w nim czuła. Następnie profesjonalna fryzjerka zajmie się jej włosami! Piękna fryzura będzie idealnie współgrała z wykonanym makijażem. Konsekwencją spotkania profesjonalistek z obdarowaną przez Ciebie osobą w studio fotograficznym będzie oczywiście sesja zdjęciowa, w celu uwiecznienia zniewalających efektów i niezwykłej urody bliskiej Ci kobiety. Otrzyma ona wybrane przez siebie dwadzieścia zdjęć, obrobionych i wyretuszowanych oraz dziesięć zdjęć-niespodzianek z backstage, czyli uwiecznionych poszczególnych etapów metamorfozy. Każda z kobiet potrzebuje czasem zmiany, która przypomni jej jak piękna jest. Voucher na taką właśnie zmianę to prezent pełen troski i wiary w bliską Ci osobę!

W skład vouchera wchodzi: - makijaż wykonany przez profesjonalną stylistkę, - dostosowana do urody fryzura spod spod ręki doświadczonej fryzjerki, - konsultacje urodowe z wizażystkami, - sesja zdjęciowa wykonana w studio fotograficznym uwieczniająca efekty metamorfozy oraz wykonywana podczas każdego z jej etapów, - 20 zdjęć wspólnie wybranych po sesji i opracowanych/wyretuszowanych - 10 zdjęć z backstage – wszystkie na płycie CD, 5 odbitek w formacie 13×18, - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

DLA BLISKIEJ OSOBY, KTÓRA ODNIOSŁA SUKCES: Masz w swoim otoczeniu osobę, która odniosła sukces zawodowy? Praca jest jednocześnie jej pasją? Zafunduj jej sesję zdjęciową z metamormozą studio zdjęciowym. W zależności od wykonywanego zawodu doświadczony fotograf zaaranżuje przestrzeń oraz dobierze najlepszy makijaż. Efekty sesji szczęśliwy posiadacz vouchera może wykorzystać jako elementy dekoracyjne domowego zacisza lub tworząc nietypową aranżację miejsca pracy. NA URODZINY: Szukasz pomysłu na 18-nastkę, 25-tkę, albo 50-tkę bliskiej Ci kobiety? Urodziny to jej własny dzień w roku, spraw by poczuła się wyjątkowo i pięknie, bez względu na wiek. A może pora coś zmienić? Niech na chwilę pójdzie na wizytę do profesjonalnej wizażystki, a Ty w tym czasie będziesz mógł zorganizować tort i przyjęcie-niespodziankę, na którym Twoja solenizantka pojawi się z idealnym lookiem i z pięknymi zdjęciami w ręce!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.