× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Nurkowanie w zatopionym kamieniołomie dla jednej osoby | Honoratka | Piechęcin
Nurkowanie w zatopionym kamieniołomie dla jednej osoby | Honoratka | Piechęcin Nurkowanie w zatopionym kamieniołomie

Niezapomniane doznania podczas nurkowania w zatopionym kamieniołomie !

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 399.00 zł

gift Nurkowanie w zatopionym kamieniołomie dla jednej osoby | Honoratka | Piechęcin

Oto propozycja opisu dla vouchera “NURKOWANIE W ZATOPIONYM KAMIENIOŁOMIE”:
Jeśli marzysz o odkrywaniu podwodnego świata, to voucher na nurkowanie w zatopionym kamieniołomie jest idealnym prezentem dla Ciebie. Podczas tej niezapomnianej przygody, będziesz miał okazję odkryć tajemnice podwodnego świata, zanurzając się w krystalicznie czystej wodzie zatopionego kamieniołomu.
Voucher obejmuje:

  1. Nurkowanie: Podczas tej atrakcji, będziesz miał okazję zanurzyć się w zatopionym kamieniołomie, który skrywa wiele pięknych i nieodkrytych miejsc. Będziesz pod opieką instruktora, który przeprowadzi Cię przez podwodny świat, a także zapewni Ci niezbędny sprzęt w postaci maski, automatu i butli, kamizelki i skafandra.
  2. Szkolenie teoretyczne: Przed nurkowaniem, otrzymasz szkolenie teoretyczne, które przypomni Ci zasady bezpiecznego nurkowania.
  3. Opieka instruktora: Podczas nurkowania, będziesz pod opieką certyfikowanego instruktora, który zapewni Ci bezpieczeństwo i przeprowadzi przez podwodny świat.
  4. Czas realizacji: Voucher jest ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu.

Życzymy miłego nurkowania! :blush:

Na zajęciach, które odbędą się w ustalonym terminie, osoba obdarowana otrzyma kompletny sprzęt potrzebny do zanurzenia się i przeżycia swoich pierwszych chwil pod wodą. To świetne połączenie relaksu i aktywnego wypoczynku. Umiejętność pływania nie jest wymagana. Zajęcia odbywają się w max 5 osobowych grupach, co oznacza, że w ciągu jednego dnia tyle jest osób. Nurkowanie odbywa się indywidualnie. Uczestnik z instruktorem.
Przeżycie trwające od 2 do 4 godzin obejmuje podstawowe zagadnienia teoretyczne dot. m.in sprzętu nurkowego i zasad bezpieczeństwa oraz jedno nurkowanie. Zajęcia będą przeprowadzone na otwartym zbiorniku wodnym: Piechcin lub Honoratka.

Nurkowanie w zatopionym kamieniołomie to idealny prezent dla miłośników podróży oraz dla aktywnych osób, które nie potrafią usiedzieć w miejscu. Nie musisz się jednak obawiać, że do nurkowania potrzebna jest nadzwyczajna forma – wystarczy dobra kontrola nad własnym ciałem.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.