× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na nurkowanie w zalanym kamieniołomie dla jednej lub dwóch osób | Śląsk
Voucher na nurkowanie w zalanym kamieniołomie dla jednej lub dwóch osób | Śląsk

Twój chłopak marzy o nurkowaniu i odnajdywaniu pod wodą najróżniejszych skarbów? Zrób mu niespodziankę i podaruj mu voucher na nurkowanie w zalanym kamieniołomie, gwarantujemy, że będzie skakał z radości, a Ty zyskasz miano najcudowniejszej dziewczyny na świecie!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 249.00 zł

gift Voucher na nurkowanie w zalanym kamieniołomie dla jednej lub dwóch osób | Śląsk

Zastanawiasz się jaki prezent podarować bliskim znajomym z okazji ich rocznicy ślubu?

Wg Twoich założeń ma to być coś dla dwojga, oryginalnego i pozwalającego na aktywne spędzenie czasu? Voucher na nurkowanie w zalanym kamieniołomie będzie w takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem. Voucher na zajęcia z nurkowania w terenie to doskonały sposób na spędzenie czasu we dwoje, oderwanie się od codziennych spraw i obowiązków oraz na spróbowanie czegoś nowego. Dzięki voucherowi uczestnicy szkolenia będą mieli okazję poczuć stan nieważkości, zapomną o tym, co dzieje się tu i teraz, a skupią się na zupełnie innych, nieznanych dotąd doznaniach. Bliskość natury oraz nieznany dotąd podwodny dodadzą obdarowanym siły, która da im energię do działania i motywację do pokonywania swoich lęków.

Osoba obdarowana voucherem zyska szansę na poznanie podwodnego świata, zupełnie innego od tego, w którym żyjemy. To w nim będzie mogła usłyszeć bicie własnego serca, a nawet swój oddech. Podczas zajęć teoretycznych uczestnik szkolenia pozna sprzęt, sposób poruszania, oddychania i komunikowania pod wodą. Podczas zajęć praktycznych założy sprzęt i będzie mógł wypróbować to wszystko w zalanym kamieniołomie, w otoczeniu pięknej natury.

Na zakończenie szkolenia uczestnik otrzyma pamiątkowe zdjęcia, na których uchwycone zostaną niezapomniane pierwsze chwile pod wodą.

W skład pakietu wchodzi:

 • szkolenie teoretyczne z zakresu nurkowania,
 • szkolenie praktyczne
 • nurkowanie w zalanym kamieniołomie (Jaworzno – Szczakowa, ul. Płetwonurków),
 • opieka instruktora,
 • wypożyczenie sprzętu na czas trwania zajęć (w tym pianki 5 + 7mm),
 • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
 • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Ważne informacje:

 • Voucher ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu.
 • Usługa jest realizowana przez cały rok (jeśli nie ma lodowej pokrywy na wodzie); najlepsze miesiące ze względu na temperaturę są od kwietnia do października.
 • Wymagany dobry stan zdrowia, nie wymaga zaświadczenia lekarskiego.
 • Minimalny wiek 10 lat (w przypadku osób niepełnoletnich wymagana obecność rodziców lub opiekunów podczas realizacji usługi).
 • Uczestnik szkolenia powinien posiadać: strój kąpielowy, czepek, ręcznik, klapki oraz czapkę (przydaje się również latem).

DLA PARTNERA:

Zastanawiasz się jaki prezent podarować ukochanemu z okazji imienin? Voucher na zajęcia z podstaw nurkowania będzie okazją do spróbowania swoich sił pod wodą i nabycia nowych umiejętności. Ten oryginalny prezent z pewnością będzie spełnieniem marzeń Partnera a kto wie, może przerodzi się nową pasję.

DLA SYNA:

Twój nastoletni syn marzy o kursie nurkowania? Nie jesteś przekonana do jego pomysłu i wolałabyś, żeby przed wykupieniem kursu sprawdził czy to mu się rzeczywiście będzie podobało? Mamy idealne rozwiązanie – voucher na nurkowanie w zalanym kamieniołomie. Obdarowana osoba pozna wszystkie tajniki nurkowania, nauczy się obsługiwać sprzęt i zejdzie pod wodę, gdzie będzie mogła obserwować podwodną faunę i florę. Taki upominek z pewnością zachwyci każdego żądnego przygód nastolatka.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.