× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Odprężcie się - voucher do SPA dla dwojga | Płock
Odprężcie się - voucher do SPA dla dwojga | Płock

Zastanawiasz się, jak to jest przeżyć 25 lat razem, na dobre i na złe? Zapytaj swoich rodziców, którzy niedługo będą obchodzić tę wyjątkową rocznicę ślubu. Jeśli szukasz dla nich prezentu, który zachwyci i ją i jego, wybierz taki, który przyczyni się do celebracji ich wspólnych chwil. Voucher do SPA dla dwojga sprawi, że podczas relaksujących zabiegów będą mogli cieszyć się swoim towarzystwem i wspominać najlepsze lata.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 360.00 zł

gift Odprężcie się - voucher do SPA dla dwojga | Płock

Jeśli szukasz prezentu dla zakochanej pary, postaw na zabiegi w SPA, które odprężą zarówno ją, jak i jego. SPA Cameleo przygotowało specjalny pakiet o nazwie “Odprężcie się”, który zapewni relaks, o jakim im się nigdy nie śniło. Do wyboru są trzy warianty zabiegów. Pierwsza opcja, strefa saun oraz masaż żurawinowy, zawiera godzinną saunę, z której, w trosce o prywatność, jednocześnie może korzystać tylko jedna para. Można relaksować się w saunie suchej, biosaunie lub łaźni parowej. Ponadto wykonany zostanie masaż żurawinowy dla niej i dla niego. A może wybierzesz drugi wariant, który składa się z sauny suchej, biosauny lub łaźni parowej, a także zawiera masaż całego ciała masłem czekoladowym, które nie tylko wyśmienicie pachnie, lecz także sprawia, że skóra jest miękka i nawilżona. Ostatnią opcją jest strefa saun oraz masaż kokosowy, którego podstawą jest olej kokosowy. Wybierz dla zakochanych najlepszą opcję i pozwól im cieszyć się sobą!

W skład pakietu wchodzi: - voucher na strefę saun oraz do wyboru masaż żurawinowy, masaż masłem czekoladowym lub masaż kokosowy, - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). 

DLA MAMY: Twoja mama marzy o tym, by w wyjątkowy sposób przeżyć zbliżającą się rocznicę ślubu? Podaruj jej i tacie niezapomniany czas w progach SPA Cameleo. Niech doświadczą przyjemności płynącej z sauny i regeneracyjnej mocy masażu. DLA SIOSTRY: Twoja siostra chciałaby spędzić ze swoim ukochanym magiczne chwile? Zabaw się w dobrą wróżkę, która spełnia najskrytsze marzenia i podaruj zakochanym wyjątkowy czas relaksu, który będą mogli dzielić tylko we dwoje. Pamiętaj, że dobro wraca i warto sprawiać bliskim radość.

gift Być może spodoba Ci się także...

Narzeczeńska Sesja Fotograficzna | Częstochowa
Cena od 699.99 zł
Azjatycka Kolacja | Rzeszów
Cena od 199.99 zł
Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.