× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Ostatnia stacja - voucher do escape room | Łódź
Ostatnia stacja - voucher do escape room | Łódź

Twoja córka ma niedługo imieniny, a Ty chciałabyś by otrzymała prezent zgodny z jej charakterem i upodobaniami? Wiesz, że uwielbia adrenalinę i rozwiązywanie logicznych zagadek. Pomóż jej rozwijać swoje upodobania i spraw by spędziła ciekawie wolny czas! Podaruj jej voucher do escape roomu, będzie to czas w którym Twoja córka będzie mogła sprawdzić swoje możliwości.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Ostatnia stacja - voucher do escape room | Łódź

Szukasz pomysłu na randkę, niekoniecznie romantyczną? Raczej stawiasz na emocje i wspólne mierzenie się z zadaniami. Nic tak nie łączy ludzi jak wspólny cel. Waszym celem będzie rozwiązanie zagadki w escape roomie. Wejdź w pozornie uporządkowany świat pasażerów metra. Historia ma swój początek w miejscowości Bananovo, gdzie pasażerowie wsiadają do metra i rozpoczynają wspólną podróż po której nie spodziewają się nic emocjonującego... Jednak życie potrafi zaskakiwać. W waszym przedziale znajdują się z pozoru zwykli ludzie, kobieta, policjant, pasażer z walizką, chłopiec oraz mężczyzna... Po rozpoczęciu podróży okazuje się, że Ci ludzie wcale nie są tu tak przypadkowo... zostawili silny ładunek wybuchowy. Od tej pory dalsza część podróży zależy od Was! Czy uda się Wam nie dopuścić do wybuchu zanim zegar wskaże 9:55? Pamiętaj, że życie Wasze i niczego nieświadomych pasażerów zależy od Waszej organizacji i umiejętności działania w kryzysowej sytuacji. Macie kluczowy wpływ na bieg historii w tej opowieści.

W skład pakietu wchodzi:

- 59 minut zabawy w escape room, pokój Ostatnia stacja,

- pakiet dla 2-6 osób.

- wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),

- eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie

Ważne informacje:

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

DLA KOLEŻANKI: Twoja koleżanka potrzebuje oderwania się od stresującej pracy? Zabierz ją po godzinach do escape roomu ─ w pokoju ostatnia stacja z pewnością zapomni o zmartwieniach i przekona się, że radzi sobie z dużo bardziej skomplikowanymi problemami. Podaruj jej voucher do escape roomu i razem uratujcie podróżnych przed wybuchem. DLA RODZICÓW: Twoi rodzice obchodzą niedługo kolejną rocznicę ślubu? Na co dzień są bardzo zgodnym małżeństwem, ale czy będą tacy podczas gry w pokoju ostatnia stacja? Czy będą umieli współpracować, nie uginając się pod ciężarem stresu i odgłosu tykającego zegara. Podaruj im voucher do escape roomu ─ to z pewnością umocni ich związek i stworzy wspomnienia, które przetrwają kolejne wspólnie spędzone lata.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.