× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na 3 miesięczny pakiet Fitness - Po Prostu Ćwicz! | Łódź
Voucher na 3 miesięczny pakiet Fitness - Po Prostu Ćwicz! | Łódź .

Karta prezentowa na godzinne indywidualne zajęcia z trenerem fitness w słynącym z fantastycznej atmosfery studiu tańca będzie dla obdarowanej osoby prawdziwą bombą energetyczną, która napompuje ją radością, optymizmem i siłą do zdobywania szczytów. Do wyboru efektowny i zmysłowy taniec pole dance, pobudzający wszystkie mięśnie fantastyczny stretching lub innowacyjne, łączące sport i zabawę, ćwiczenia z kołem cyrkowym.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 120.00 zł

gift Voucher na 3 miesięczny pakiet Fitness - Po Prostu Ćwicz! | Łódź

Kto z nas nie marzył, aby odbyć ćwiczenia z trenerem personalnym, który jako sportowy guru wprowadzi nas w tajniki idealnego ciała. Teraz masz możliwość spełnić to marzenie i podarować kochanej osobie godzinną sesję w innowacyjnym studiu tańca łączącym taniec i fitness oraz sport i zabawę. Pod okiem profesjonalnego instruktora obdarowana przez Ciebie osoba pozna tajniki niezwykle modnych i efektownych ćwiczeń fitnessowych.

Zmysłowy taniec pole dance, zabawne, ale wymagające ćwiczenia na kole cyrkowym, a może pozwalający na totalne rozciągnięcie stretching? Dla naszych trenerów nie ma słowa niemożliwe, więc jeśli ukochana osoba od dawna zbierała się do rozpoczęcia aktywnego etapu w swoim życiu, karta prezentowa na indywidualne zajęcia będzie dla niej idealnym motywatorem do działania. W treści vouchera możesz wpisać osobiste życzenia dla ważnej osoby i sprawić, by prezent stał się dowodem Twojej miłości i troski.

W skład pakietu wchodzą:

  • godzinne indywidualne zajęcia fitness do wyboru spośród: pole dance, stretching, ćwiczenia z wykorzystaniem koła cyrkowego,
  • fantastyczna atmosfera i poczucie ducha fitness,
  • kreator życzeń,
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

* Voucher do wykorzystania przez 3 miesiące.

DLA DZIEWCZYNY:

Twoja dziewczyna marzy o idealnej sylwetce, ale ciężko się jej zmotywować do regularnych ćwiczeń? Wyjdź jej naprzeciw i w prezencie urodzinowym podaruj idealny motywator. Godzinna indywidualna sesja z instruktorem fitness doda jej energii i optymizmu do zdobycia upragnionego celu. Do wyboru ma zmysłowy taniec pole dance, łączące zabawę i sport ćwiczenia na kole cyrkowym lub stretching – rozciągające zajęcia, po których będzie świadoma wszystkich swoich mięśni. Pełen miłości i wsparcia prezent pokaże Twojej ukochanej, że wiesz, o czym marzy i pomożesz jej to osiągnąć. Czy istnieje słodszy prezent dla drugiej połówki? Dodaj jeszcze osobiste życzenia, które umieścimy w treści vouchera i możesz być pewien, że otwierając taki prezent, ukochana dosłownie wpadnie Twoje w kochające ramiona.

DLA SIOSTRY:

Słyszysz, jak Twoja siostra wzdycha, oglądając metamorfozy sylwetek znajomych? Chciałaby zapisać się na zajęcia, ale brak jej motywacji? Jeśli zbliżają się jej urodziny lub imieniny, prezent, który proponujemy, wyrwie ją z bezproduktywnego marazmu. Karta prezentowa na indywidualną godzinną sesję z instruktorem fitness w słynącym z fantastycznej atmosfery studiu tańca doda jej potrzebnej pewności siebie i energii, by zdobywać postawione sobie cele. Będzie mogła wybrać spośród zmysłowego i efektownego tańca pole dance, dających fantastyczne rezultaty ćwiczeń na kole cyrkowym lub pozwalającym na doskonałe rozciągnięcie ciała stretchingu. Bomba energetyczna i solidna motywacja – Twoja siostra po indywidualnej sesji z trenerem nie będzie siedzieć w miejscu i płakać nad straconym czasem. Dodaj do vouchera najlepsze życzenia lub motywującą myśl – pokaż kochanej osobie, że chcesz pomóc spełnić jej marzenia. Tytuł najlepszej siostry na świecie powędruje właśnie do Ciebie!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.