× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Pakiet full off-road
Pakiet full off-road

Nie ważne ile kilometrów rocznie przejeżdżacie swoją osobówką, jazda w terenie to zupełnie inna bajka. Zobaczcie sami co potrafią nasze Land Rovery. Strome zjazdy, podjazdy, trawersy, błota i wykroty – tu nie szybkość jest na pierwszym miejscu lecz technika. Tego z nami posmakujecie. Winch, hi-lift, wykrzyż, wtopa, snorkel, dyfer, reduktor i moment obrotowy – ten tajny język poznacie w samochodzie terenowym, pracując w terenie.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 479.00 zł

gift Pakiet full off-road

To może być prezent na urodziny czy kawalerskie. Możecie też spotkać się w terenie bez okazji. Po prostu, żeby się pobawić. Do jednego samochodu mieszczą się cztery osoby. Można się podzielić godzinną jazdą można też wykupić kolejne godziny.

KUPIŁEŚ AUTO TERENOWE? UCZ SIĘ Z NAMI – TO SIĘ OPŁACA  Zapraszamy także właścicieli samochodów terenowych na naukę jazdy w terenie ich własnymi samochodami z supportem naszego auta. Nauka z nami się opłaca bo jak uczysz się sam/sama to naprawy zniszczeń autoedukacyjnych kosztują duuuużo więcej niż lekcja z nami.

Nie wyważaj otwartych drzwi. Jeśli się cichcem z nami podedukujesz to potem błyśniesz wśród kolegów umiejętnościami i technikami offroadowymi, o których im się nie śniło.Zabawa nadaje się na każdą pogodę i porę roku oprócz okresu gdyby spadł wielki śnieg. Strój sportowy, buty takie, żeby ewentualnie wejść w błoto. Spotykacie się z instruktorem w pobliżu terenu jazdy w Nakielnicy za Aleksandrowem gdzie możecie zaparkować swój samochód. Na jazdę można zabrać 3 osoby towarzyszące. Można też podzielić się godzinna jazdą ze współtowarzyszami - wystarczy powiedzieć o tym instruktorowi. Spotykacie się przy terenie do jazd rejonie Sosnowca Ty siadasz za kierownicą. Instruktor obok. 3 osoby towarzyszące na tylnym siedzeniu. Jedziecie w teren. Instruktor stopniuje trudność jazdy w miarę Twoich postępów.

 

Zabawa nadaje się na każdą pogodę i porę roku oprócz okresu gdyby spadł wielki śnieg. Strój sportowy, buty takie, żeby ewentualnie wejść w błoto. Spotykacie się z instruktorem w pobliżu terenu jazdy w Nakielnicy za Aleksandrowem gdzie możecie zaparkować swój samochód. Na jazdę można zabrać 3 osoby towarzyszące. Można też podzielić się godzinna jazdą ze współtowarzyszami - wystarczy powiedzieć o tym instruktorowi.

Zabawa jest przeznaczona dla osób pełnoletnich obojga płci. Zwykle jeżdżą z nami mężczyźni ale te kobiety, które zasiadły za kierownicą terenówki były w niebo wzięte.

Wymagane jest prawo jazdy. Świeżo upieczony kierowca podszkoli technikę jazdy a ten który już jeździł w terenie może nauczyć się nowych rzeczy. Dla każdego jest to mnóstwo adrenaliny.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.