× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na pakiet "Nareszcie wolna" | Katowice
Voucher na pakiet "Nareszcie wolna" | Katowice

Zbliża się przełomowy moment w życiu Twojej mamy, a może babci? Przechodzi na emeryturę i zawodowe obowiązki zamieni na relaks w domowym zaciszu. Jak każda poważna zmiana, tak i rozpoczęcie nowej drogi przez Twoją mamę czy babcie będzie dla niej stresującym momentem. Czy odnajdzie się w niej? Może to zależeć także od Ciebie i Twojej rodziny. Postarajcie się, by ta zmiana kojarzyła się dla niej z czymś pozytywnym – z czasem, który będzie mogła poświęcić tylko dla siebie i na robienie rzeczy, których zawsze chciała spróbować.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 400.00 zł

gift Voucher na pakiet "Nareszcie wolna" | Katowice

Zbliża się przełomowy moment w życiu Twojej mamy, a może babci? Przechodzi na emeryturę i zawodowe obowiązki zamieni na relaks w domowym zaciszu.

Jak każda poważna zmiana, tak i rozpoczęcie nowej drogi przez Twoją mamę czy babcie będzie dla niej stresującym momentem. Czy odnajdzie się w niej? Może to zależeć także od Ciebie i Twojej rodziny. Postarajcie się, by ta zmiana kojarzyła się dla niej z czymś pozytywnym – z czasem, który będzie mogła poświęcić tylko dla siebie i na robienie rzeczy, których zawsze chciała spróbować. Karta podarunkowa do najlepszego SPA wręczona z okazji przejścia na emeryturę będzie dla niej symbolem zmian, które mogą być dla niej świetną, nową przygodą. Podczas zabiegów upiększająco-odmładzających Twoja mama lub babcia będzie mogła oswoić się z rozpoczynającym się etapem w życiu i dostrzec wszystkie jego plusy. Zabiegi anti-age z kawioru i pereł dedykowane dla skóry dojrzałej odejmą bliskiej Ci kobiecie kilkanaście lat i sprawią, że poczuje się nie tylko doceniona, ale również młoda i piękna. Metamorfoza fryzury ze strzyżeniem i koloryzacją będzie okazją do odnalezienia nowego stylu i poczucia się atrakcyjną mimo swojego wieku. Na sam koniec czekają ją zabiegi pielęgnujące na dłonie (odżywiające peelingi i parafina), które sprawią, że poczuje się jak bogini. Podczas wizyty w SPA będzie mogła delektować się kieliszkiem wina lub filiżanką aromatycznej kawy. Woli herbatę? Żaden problem. Naszym priorytetem jest, by poczuła się maksymalnie dopieszczona. Jeśli zapragnie spróbować świeżych sezonowych owoców, magicznie je dla niej wyczarujemy. Karta podarunkowa na relaks w SPA może być także idealnym prezentem na okrągłą rocznicę urodzin mamy czy babci. Postarajcie się, by każdy członek rodziny w treści vouchera wpisał od siebie parę serdecznych słów – dla Waszej ukochanej kobiety będą one ważniejsze niż nawet najbardziej przyjemny zabieg upiększający.

Taka pamiątka i słowa otuchy dodadzą jej siły i oswoją nowy etap w życiu.

W skład pakietu wchodzi:

  • ANTI AGE – zabieg odmładzająco-nawilżający z kawiorem i perłą dla cer dojrzałych,
  • Kolor jednolity + strzyżenie lub Reflex + strzyżenie,
  • Parafina na dłonie (peeling + maska) + Manicure standard,
  • Kawa lub herbata, lampka wina, talerz sezonowych owoców (do wyboru),
  • kreator życzeń – możliwość samodzielnego wpisania życzeń, co z pewnością będzie mile widziane przez osobę obdarowaną,
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłkę pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

DLA MAMY: 

Szukasz wyjątkowego prezentu, który będzie idealny na okrągłą rocznicę urodzin Twojej mamy? Karta podarunkowa do luksusowego SPA będzie nie tylko możliwością oddania się w ręce najlepszych masażystów i kosmetologów, którzy sprawią, że codzienne stresy i problemy znikną w ekspresowym tempie. Mamie, która zwykle poświęca swój czas innym i ich potrzebom, czas wyłącznie dla niej jest potrzebny jak powietrze. Leniwa atmosfera najlepszego SPA, cudowne zabiegi na twarz i ciało oraz będąca ukoronowaniem dnia  lampka szampana – taki czas będzie dla Twojej mamy lepszy niż jakikolwiek lek na poprawę nastroju. Podczas wizyty w SPA będzie mogła rozkoszować się smakiem sezonowych owoców, a gdy najdzie ją ochota na pyszne latte lub zieloną herbatę, jej życzenie stanie dla nas rozkazem. Pamiętajcie o najważniejszym – napiszcie w treści karty podarunkowej, jak bardzo ją kochacie! Życzenia wpisane do vouchera uruchomią w Waszej mamie całe pokłady wzruszenia – pewnie będzie zaskoczona, że ktoś z Was odkrył jej najskrytsze marzenia i podarował jej te chwile leniwego relaksu. Może niedługo Wasza mama przechodzi na emeryturę i chcielibyście, by ta zmiana była dla niej czymś pozytywnym? Nową drogą pełną możliwości, a nie jej końcem? Voucher do SPA z najlepszymi życzeniami od całej rodziny na ten rozpoczynający się etap w życiu sprawi, że Wasza mama poczuje się maksymalnie doceniona. Wypoczęta i zrelaksowana ujrzy pozytywne strony nowej sytuacji i wejdzie w ten etap życia krokiem zwycięzcy –  jak mawiał Juliusz Cezar: veni, vidi, vici!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.