× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Pierwszy kontakt z nurkowaniem! | Warszawa Praga
Pierwszy kontakt z nurkowaniem! | Warszawa Praga .

Szukasz nietypowego prezentu, który zaskoczy i zachwyci obdarowaną osobę? Właśnie go znalazłeś! Proponujemy voucher na zajęcia nurkowania, podczas których bliska Ci osoba dowie się wszystkiego, co musi wiedzieć o podwodnym świecie i jak sobie w nim radzić. To początek jego podróży z płetwami, więc zacznie w ciepłej wodzie w zamkniętym basenie i pod okiem profesjonalnych instruktorów. Kolejny krok? Oglądanie rafy koralowej!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 190.00 zł

gift Pierwszy kontakt z nurkowaniem! | Warszawa Praga

Podaruj bliskiej Ci osobie voucher, dzięki któremu odkryje on, co kryje się pod powierzchnią wody. Nadchodzi czas na zgłębienie tajemnic nurkowania! Od wieków wiadomo, że pływanie pozytywnie działa na rozwój i rehabilitację naszego ciała, naszą sylwetkę i figurę! Ale dopiero nurkując można znaleźć pod wodą przygodę, spokój, piękno, relaks, adrenalinę, przyjaźń i wyzwanie. Opinii o nurkowaniu i jego wartościach jest tyle, ilu ludzi uprawiających ten sport. Jednego możesz być pewny - obdarowana przez Ciebie osoba przeżyje przygodę i będzie bezpieczna! Profesjonalni trenerzy z wieloletnim doświadczeniem, podczas dwugodzinnych jednorazowych zajęć, przekażą wszystkie informacje, które trzeba mieć, zaczynając przygodę z nurkowaniem. Na początku pokażą podstawowe ćwiczenia, zademonstrują sztukę składania sprzętu do nurkowania, by pod koniec spotkanie uwieńczyć podwodną sesją fotograficzną (zdjęcia zostaną wysłane drogą elektroniczną po zajęciach). Program pozwala zarówno dzieciom, jak i dorosłym na rozwijanie umiejętności nurkowania i poszerzanie wiedzy o nowej umiejętności, jaką jest nurkowanie oraz daje dużo dobrej, prawdziwej zabawy.

Kurs odbędzie się w basenie krytym w ciepłej wodzie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów nurkowania. Widok ludzi ubranych w tajemniczy, dość dziwny kombinezon, a na dodatek mających na twarzy jeszcze dziwniejszą maskę i na nogach płetwy nie zawsze zachęca. Podaruj bliskiej Ci osobie voucher, dzięki któremu otrzyma szansę wyrobienia własnego zdania o nurkowaniu. Kto wie? Może dzięki temu prezentowi ktoś Ci bliski pozna nową pasję? Następny ruch? Podwodne zwiedzanie rafy koralowej lub pływanie z delfinem!

W skład vouchera wchodzi: - jednorazowe (dwugodzinne) zajęcia na basenie, podczas których obdarowana voucherem osoba pozna zasady nurkowania i składania sprzętu nurkowego, - udział w podwodnej sesji fotograficznej pod koniec kursu (zdjęcia rozesłane zostaną drogą elektroniczną), - opieka profesjonalistów, - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Ważne informacje: - Dostępność: przez cały rok w czwartki od 19:15 a 21:30, - Czas trwania: ok. 2h (teoria + zajęcia basenowe), - Wskazówki dla uczestników: każdy uczestnik powinien mieć przygotowany kostium kąpielowy, czepek, klapki, ręcznik. - Minimalny wiek: 10 lat. - Osoby towarzyszące mogą siedzieć na trybunach, które są na basenie, jednak zapraszamy, żeby się nie nudzić, tylko wejść też do wody. - Warunki rezerwacji: min. 3 dni przed realizacją vouchera, - Voucher skierowany jest na kurs nauki nurkowania, który odbędzie się w Warszawie.

NA ŚWIĘTA: Podwodny świat pod choinką? Nowy miś albo krawat będą kurzyły się po chwili, jako jedne z wielu, które posiadają Twoi bliscy. Niech zbierają nowe, ciekawe doświadczenia, niech przeżywa przygody od początku! Pokaż, że warto próbować nowych rzeczy, zrób za nich pierwszy krok - kup voucher. Podaruj kartę podarunkową na kurs nurkowania, gdzie pod okiem profesjonalistów i doświadczonych instruktorów poznają nową umiejętność, a równocześnie będą bezpieczni! NA WIECZÓR KAWALERSKI: Panowie, przed Wami poważne wyzwanie - znalezienie prezentu, który zaskoczy Waszego przyszłego pana młodego. Do ślubu jeszcze chwila, niech pozna on szeroko rozumianą wolność. Jedni powiedzą, że wolnością jest nieumiarkowana liczba alkoholu, inni powiedzą bezkresy oceanu. Wasz przyjaciel zacznie od ograniczonego terytorialnie basenu, ale podczas podróży poślubnej będzie mógł zaskoczyć wybrankę swojego serca nową umiejętnością! Płetwy w bagażu i miesiąc miodowy w błękitnych wodach u wybrzeży Brazylii lub Egiptu!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.