× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Podwodna przygoda dla najmłodszych - voucher na kurs nurkowania | Warszawa Praga
Podwodna przygoda dla najmłodszych - voucher na kurs nurkowania | Warszawa Praga

Twój nastolatek ma nadmiar energii i chciałbyś, aby spożytkował swój temperament na aktywność fizyczną? A może masz młodsze dziecko, które mogłoby całe godziny siedzieć w wannie? Bez względu na wiek i umiejętności pływackie Twojego dziecka, voucher na kurs nurkowania od podstaw jest idealnym prezentem dla niego!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 290.00 zł

gift Podwodna przygoda dla najmłodszych - voucher na kurs nurkowania | Warszawa Praga

Dzieci kochają wodne szaleństwa – na pewno wiele razy, gdy byliście razem w pobliżu wody, trzeba było odciągać od Twoją pociechę od rzeki czy jeziora i przekonywać, że akurat to miejsce nie nadaje się do kąpieli. Profesjonalni trenerzy z doświadczeniem, podczas dwugodzinnych zajęć, nauczą Twoje dzieci bezpieczeństwa nad i pod wodą. Na początku wykonają z nimi podstawowe ćwiczenia, by pod koniec spotkanie uwieńczyć podwodną sesją fotograficzną (zdjęcia zostaną wysłane drogą elektroniczną po zajęciach). Program pozwala dzieciom na rozwijanie umiejętności nurkowania i poszerzanie wiedzy o podwodnym życiu oraz daje dużo dobrej, prawdziwej zabawy. Kurs odbędzie się w basenie krytym w ciepłej wodzie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów nurkowania. Podaruj Twojemu dziecku voucher na zabawę! Może nie stanie się od razu mistrzem jak Michael Phelps, ale dzięki pływaniu ma szansę na świetne zdrowie. Zanurzając się w wodzie, już od pierwszej minuty zacznie poprawiać siłę swoich mięśni, kondycję serca i proporcje sylwetki. Od lat wiadomo, że pływanie pełni rolę profilaktyczną i rehabilitacyjną dzięki temu, że podczas ruchu w wodzie angażujemy praktycznie wszystkie mięśnie. Co więcej, jest to najlepszy sposób na korekcję wad postawy! W XXI wieku dzieci spędzają dużo czasu przed telewizorem i komputerem, niszcząc kręgosłup jeszcze zanim ten miał możliwość w pełni się rozwinąć i ukształtować. Pływanie ma dodatkowo korzystny wpływ na układ oddechowy, bo zwiększa się pojemność płuc. Dodając do pływania naukę nurkowania dajesz dziecku prezent pełen zabawy, szaleństwa i nowych umiejętności! Też już słyszysz, jak chwali się przed kolegami z klasy: “A ja umiem nurkować!”, tak głośno jak my?

W skład vouchera wchodzą: - dwie godziny nauki nurkowania dla dzieci i zaznajomienia ich z zasadami bezpieczeństwa nad i pod wodą, - udział w podwodnej sesji fotograficznej pod koniec kursu (zdjęcia rozesłane zostaną drogą elektroniczną), - opieka profesjonalistów, - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Ważne informacje: - dostępność: przez cały rok w czwartki od 19:15 do 21:30, - czas trwania: ok. 2h (teoria + zajęcia basenowe), - wskazówki dla uczestników: każdy uczestnik powinien mieć przygotowany kostium kąpielowy, czepek, klapki, ręcznik, - minimalny wiek uczestnika zajęć: 8 lat, - osoby towarzyszące mogą siedzieć na trybunach lub również wejść do wody, - termin należy zarezerwować min. 3 dni przed realizacją vouchera.

NA ŚWIĘTA: Podwodny świat pod choinką? Nowy miś albo samochodzik będą kurzyły się po chwili, jako jedne z wielu, które posiada Twoje dziecko. Niech Twoja pociecha zbiera nowe, ciekawe doświadczenia, niech przeżywa przygody od początku! Naucz je, że warto próbować nowych rzeczy. Podaruj voucher na kurs nurkowania, gdzie pod okiem profesjonalistów i doświadczonych instruktorów pozna nową umiejętność, a równocześnie będzie bezpieczne! NA URODZINY: Co roku ten sam problem: co kupić dziecku na urodziny? Mamy pomysł idealny! Daj mu malutki prezent pełen wielkich wrażeń, czyli voucher na kurs nurkowania. Wyszaleje się, spędzi czas w wodzie, zobaczy własne stopy dotykające dna basenu, a Ty będziesz miał pewność, że Twoje dziecko jest bezpieczne. Prezent idealny!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.